Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is munka után...

Más férje is munka után bemegy a kocsmába egy sörre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy házisárkány, de piszkálja a csőrömet, hogy munka után az az első, hogy a kocsmába vagy bárba beüljenek, és megigyanak egy sört. Azok a férfiak akiknek nincs családjuk zárásig a kocsmában ülnek. Félek, hogy a férjem is csatlakozik ehhez a brigádhoz. Szeretném érvekkel meggyőzni, hogy nem ez a normális, de úgy, hogy megértsen, és ne gondolja azt, hogy házisárkánnyá váltam.

24L


2010. márc. 3. 15:25
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
30%
Csak 1-1,5 óra? Most komolyan abszolút jó szándékból mondom, hogy ne szólj neki. 1,5 óra szabadság nem jár egy napra? Jajj, ennyire ne légy vele szigorú én nő létemre nem bírnám elviselni, nemhogy egy férfi! Ha 3-4 órákat ülne ott megértem, na de 1-1,5?? A munkahelyén bár 8 órát van, de ott dolgoznak, hiába vannak együtt. Neki is kell a szabadság, hagyd rá! Tényleg semmi rosszat nem csinál ezzel! Inkább arra próbáld rávenni, hogy sűrűbben menjetek valahová együtt.
2010. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
74%
15:49-es vagyok, ha ezt a házasság óta kezdte el, akkor nagyon gyorsan rövidre kell vágni az egészet. Azt is eltudom képzelni, a haverjai lázítgatják, hogy most már megnősült, és semmit nem fog velük csinálni, és most megmutatja. De a lényeg, ha a házasság elején nem teszitek le az alapokat, (természetesen mindkettőtökre vonatkozóan), mi az amit megengedtek egymásnak és mi az amit nem, akkor ebből később sokkal komolyabb baj lehet. Ő mit szólna hozzá, ha te naponta kocsmázni járnál a barátnőiddel? Ezzel szembesítsd, esetleg be is mutathatod neki. Sok sikert!
2010. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
74%

Hogy öszinte legyek,én bizony szová tenném,mert nekem sem teccene.már csak az anyagiak miatt sem.nálunk hetente-2hetente megiszik 1et itthol,de van olyan mikor hetekig semmi.ennyi neki is kijár.dehogy mindennap..

nem leszel attól házi sárkány,hogy ezt szóvá teszed neki.csak nem üvöltve meg hisztizve kell,hanem szép nyugodtan.biztos megérti majd.

(Zsoka)

2010. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Nem olyan házasságot szeretnék vele, hogy azért bírjuk ki 20 évig együtt, mert csak hétvégéken foglalkozunk egymással.


Én jobban örülnék ha azt a napi másfél órát is velem töltené.

2010. márc. 3. 16:32
 35/53 anonim ***** válasza:
74%
Tökre igazad van. Mondd el neki ezt így, ahogy itt leírtad. Kommunikáció nélkül nem működik egy házasság sem.
2010. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

napi 1-masfel ora mondjuk nem sok, ez azt jelenti hogy 5re kb mkepp otthon van nem? ez meg rendben van. minden esetre, szerintem higgadtan beszeld meg vele hogy

1. neha vigyen teged is (habar valoszinuleg unnad)

2. szervezz hetkoznapon is egy rovidke osszeulest valamelyik kozos barattal/parral, igy te sem maradsz ki a tarsasagi eletbol, vele lehetsz es neki sem hianyzik a lazitas. elozo nap figyelmeztesd hogy x-re legyen otthon/ott, igy kimarad a kocsmazas.

3. beszeld meg vele hogy azert ha a heten 2-3 napot ott is tolt munka utan, minden par napban jojjon haza idoben, menjetek el uszni vagy barmi. ha van mit csinalnia otthon/veled ami kikapcsolodas, jo esellyel haza fog jonni idoben.

2010. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Mondtam neki. Javasoltam, hogy kedden és csütörtökön menjen a munkatársaival, a többi délutánon legyen velem. Nem muszáj olyat csinálni ami pénzbe kerül, csak legyünk együtt.
2010. márc. 3. 16:42
 38/53 A kérdező kommentje:

16:25!


Nem zavarna ha a férjed szívesebben töltené az idejét mással, mint veled? Azt mondanád, hogy ennyi szabadság "jár neki"?

2010. márc. 3. 16:47
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem ha haza jön mindíg hagyom egy kicsit had legyen egyedül.Csináljon amihez kedve van.

Ö nem jár el,szeret itthon lenni.

2010. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
71%
16:25 vagyok, tényleg nem zavarna. Velem lakik, velem éli az életét, kibírok 1,5 óra hanyagolást. Együtt leszünk még x évig, neki is kell egy kis saját tér. A legtöbb megromlott házasság is ilyesmiből adódik, hogy nem engednek teret egymásnak. Ha részegen érkezne minden nap, vagy csak éjnek idején érne haza zavarna, de 1,5 óra igazán nem probléma.
2010. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!