Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit a véleményed arról hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a véleményed arról hogy a párom szinte minden nap munka után kocsmába van minimum 1,5 órát és iszik?

Figyelt kérdés

Teszem hozzá munka közben is isznak.22 évesen ezt csinálja.Szerinte ez a munka része.(kőműves)

Engem nagyon zavar.Normális az h valaki minden nap megigyon valamit???Nem látom jó végét ennek a rendszernek.Mi lesz később?


2011. márc. 18. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

egyenes út ez az alkoholizmus felé.

próbálj bezsélni vele, ha ez téged nagyon zavar, és nem változtat, akkor add ki az útját.

2011. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
aztán majd nemérti hogy miért csalod meg 1-2 év után..
2011. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen egy alkoholista vesztes lesz. Te meg egy rongyos, kócos háziasszony.
2011. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele.

De mindig fel van háborodva,hogy ez az én hülyeségem.A hülye kollegái..az a baj hogy megy a sok birka után,sztem neki égés ha ő nem megy be inni.

2011. márc. 18. 19:17
 5/22 anonim válasza:
100%

Szia !

Ez valóban nem vezet a későbbiekben túl sok jóra.

Én azt tanácsolom neked,hogy szorítsdd sarokba.

Ez alatt azt értem,hogy ülj le vele,és mondd meg neki,hogyha így folytatja,akkor vége a kapcsolatotoknak.

Nem sok nő tűrné el ezt,arról nem is beszélve,hogy nem tudom mióta csinálja ezt a párod,de,ha nem is olyan régen,akkor jó úton jár a felé,hogy alkohol függő válljék belőle.

2011. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Sajnos el kell h mondjam, a legtöbb kőműves valóban sokat iszik, alkoholista:(

Párom is ebben a szakmában dolgozik, de szerencsére heti egy sört talán ha megiszik.Talán még nem késő beszélni erről pároddal, hiszen fiatalok vagytok, egy próbát megér,de ha nem sikerül neki csökkenteni a sörözgetés számát,hagyd ott,akármennyire is fáj.És nem a munka része az ivás,mivel nem bor kóstoló:D

26/L

2011. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnállak. :-(
2011. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hogy mi lesz később, azt nem lehet megjósolni.

22 évesen én is ezt csináltam. Aztán megúntam, meg találtam jobb elfoglaltságot.

Most meg... névnapomon ittam legutóbb 2 pohár pezsgőt, valahogy nem motivál már ez a pia dolog.


Am. építőiparban sajnos tényleg jellemző ez, de nem hiszem, hogy sokáig tudná ezt folytatni. Egyre kevesebb olyan vállalkozó van, aki eltűri meló közben a piát. Simán kiba.sszák érte, és mehet segélyt kéregetni.


Egyébként ha csak megiszik egy sört, és inkább csak beszélget, akkor azért nincs para, mert az teljesen normális. Ha egyre többet részeg, és hajlamos rászokni a dolgokra, akkor már komolyabban kell venni.

2011. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit iszik.ha csak napi egy sör az talán még belefér,bár gondolom a barátod ennél jóval többet iszik mivel írod h munka közben is meg munka után is.hát sajnos ez tényleg alkoholizmushoz fog vezetni.én ultimátumot adnék neki,hogy ha nem fejezi ezt be akkor szakítasz vele.
2011. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Na igen, ez egy sarkalatos kérdés!

Mármint hogy mennyit iszik. Részegen megy haza a kocsmából? Ha igen, az nagy gáz. Ha nem, akkor tényleg a te hülyeséged.

2011. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!