Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit a véleményed arról hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a véleményed arról hogy a párom szinte minden nap munka után kocsmába van minimum 1,5 órát és iszik?

Figyelt kérdés

Teszem hozzá munka közben is isznak.22 évesen ezt csinálja.Szerinte ez a munka része.(kőműves)

Engem nagyon zavar.Normális az h valaki minden nap megigyon valamit???Nem látom jó végét ennek a rendszernek.Mi lesz később?


2011. márc. 18. 19:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Változó mennyit iszik..De hát akkor is..Normális embernek munka után otthon a helye..Még ha egy sörről lenne szó..Egy szót nem szólnék.Higgyétek el itt napi 5 a minimum.Most is 5 ig dolgoztak és ott van.Fél 8 van.Ha annyira beszélgetni akart lehetett azt munka közben is.Nem tudom tényleg mit csináljak...talán ha így folytatja kiábrándulok belőle mert az én családomban ez nem szokás..
2011. márc. 18. 19:32
 12/22 anonim ***** válasza:
Magyarázza már el nekem valaki, hogy a kőműves, szobafestő-mázoló.. stb szakma kultúrköréhez miért tartozik hozzá a munkaidő alatt folytatott vedelés?:D
2011. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
és legtöbbször érzékelhető hogy ivott rendesen...össze vissza beszél..veszekszik
2011. márc. 18. 19:33
 14/22 A kérdező kommentje:

Én is ezt kérdezem.Hogy miért a munka része a közben és utána való ivászat és kocsmázás?De már komolyan én érzem magam hülyének..Ez a menő?Miért kell mindennap kocsmázni??

Lassan több becsülete van a kocsmának mint nekem..

2011. márc. 18. 19:35
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia! Ha napi 1-2 sör lenne azt mondanám abban nincs semmi.


Még az is beleférne,hogy a kocsmába megy, mert azért meló után jól eshet kiereszteni a gőzt,főleg fizikai munka után. Na de hogy munkaidőben inni??? És nem is csak 1-2 sört. Ezért én is mérges lennék.

2011. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen kőművesek sokat isznak, meg is látszik a házakon..
2011. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Megértelek téged, és nagyrészt igazad is van, de ez

"Normális embernek munka után otthon a helye"


egy óriási világraszóló baromság!

Az ember társas lény, nem csak egy emberrel tart kapcsolatot, hanem nagyon sokkal.

Az a része ne fájjon, hogy barátaival, kollégáival tölt 1,5 órát, egy tökéletes világban ennél többet kéne!

Ha ezt másképp gondolod, akkor szerezz be egy robotot.


A pia mértéke már egészen más kérdés. Teljesen jogos, ilyen mértékű ivás már nem fér bele a társasági életbe.

Jó lenne tudni, hány évesek a kollégái, és mire vitték az életben.

Ha szembesíted a jövőjével talán alapjaiban tudsz rá hatni. Zsarolással, fenyegetőzéssel nem hiszem, hogy bármit is elérnél. Próbálj észérvekkel hatni rá, és helyes irányba terelni az értékrendjét.

2011. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Amúgy az is érdekes lenne, hogy te mit csinálsz?

Melózol, tanulsz? Te szoktál barátnőiddel találkozni? A pároddal van sok közös programotok?

2011. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Tanulok.Csak 7 végén tudunk találkozni a távolság miatt.Nem nagyon járok nélküle sehova, de a barátaimmal tartom a kapcsolatot.Igen van sok közös programunk,a KOCSMÁZÁS az ő haverjaival...Amit én kitalálok az soha nem jó.

Nekem nem kell robot,nekem egy normális felfogású pasi kellene aki nem viszi túlzásba ezt..Néha néha nem zavarna.

Na de itt már minden napról van szó.Az alkoholról..

2011. márc. 18. 19:58
 20/22 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ismerek olyan idősebb embereket például, akik minden nap megitták a napi kis sörüket, borukat, vagy egy-két felesüket és nagyon szép kort megértek anélkül, hogy részegesek, alkoholisták lettek volna. Senki nem lesz alkoholista napi egy-két pohár italtól, vagy egy-két üveg sörtől.


Viszont ha a párod tényleg sokat iszik, részegeskedik, akkor ott már probléma van.

Nem tudom, együtt laktok-e, mert ha igen, akkor az viszont elég furcsa, hogy minden nap a kocsmába megy munka után és nem haza hozzád.

2011. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!