Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férje is munka után...

Más férje is munka után bemegy a kocsmába egy sörre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy házisárkány, de piszkálja a csőrömet, hogy munka után az az első, hogy a kocsmába vagy bárba beüljenek, és megigyanak egy sört. Azok a férfiak akiknek nincs családjuk zárásig a kocsmában ülnek. Félek, hogy a férjem is csatlakozik ehhez a brigádhoz. Szeretném érvekkel meggyőzni, hogy nem ez a normális, de úgy, hogy megértsen, és ne gondolja azt, hogy házisárkánnyá váltam.

24L


2010. márc. 3. 15:25
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Úgy gondolom nincs miért aggódnod. Nem az ital, hanem a társaság miatt megy oda, egy sör egyébként komolyan mondom, hogy akár minden nap egészséges. Na most ha nem marad tényleg zárásig, akkor semmi okod aggodalomra. Persze, ha ez bekövetkezik akkor jogosan szidhatod, de jelenleg nem. Hidd el nekem, hogy nagyon bele lehet fásulni a házasságba, ha minden napod úgy telik, hogy munka-otthon, munka-otthon. Legalább kibeszéli magát a haverokkal :) Nincs gond ne félj :)
2010. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
79%
HA magától nem érzi azt hogy ez nem normális akkor hiába jártatod a szád :(
2010. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
74%
Ja és az sem mindegy, hogy egy lebujba megy be, ahol tényleg csak az ivás számít, hanem ha egy kulturált helyre megy, ahol tényleg a kollégákkal megiszik egy sört, ebben semmi kivetni valót nem látok, pedig nő vagyok :) Nyugi nincs baj :)
2010. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
84%
Én sem díjaznám ezt, mert átveheti a többiek életmódját. Ez történt a nagybátyámmal is...én beszélnék vele, de ezt szépen nem lehet megmondani. Mondd meg neki, hogy jobban örülnél, ha ritkábban menne. Az én férjem nem iszik alkoholt szerencsére.
2010. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem feltétlen lesz ő is olyan, attól, hogy más zárásig marad. Alapból van felesége, tehát már van családja. Miért maradna ott? Ha ott akarna lenni zárásig már régen megtette volna.
2010. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Velem is eljárhatna ide-oda, legalább péntekenként.

Az, hogy mennyi sört iszik, vagy kinek fizet egy-egy sört, azt nem tudom.

Nem vagyunk milliomosok, nem vagyok benne biztos, hogy elfogadható, hogy naponta 500 ft-t sörre költ. (Az egyéb költségeket most nem sorolom fel)

Tényleg belefér máshol, hogy havonta 10-12 ezret alkoholra költsön? (Ahova ő jár, fél liter sör 500 ft, 20 napra leszámolva 10 ezer).

2010. márc. 3. 15:36
 7/53 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsére az én férjem nem jár ilyen helyekre. Ha megkíván 1 sört vesz magának és itthon megissza. De ez hetente 1-szer ha előfordul. Néha hozok a boltból neki de van hogy 2 hétig is a hűtőben áll. Nagyon jó ez így:)))

Ha haverkodni szeretne akkor vagy jönnek hozzánk vagy együtt megyünk. De ilyenkor sem iszik meg 2-3 sörnél többet egész délután és este folyamán. Nagyon utálom a részegséget. 4 éve vagyunk együtt (ebből 3 éve házasok vagyunk) de én még részegen nem láttam:)) (NEM IS SZERETNÉM!)

2010. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Friss házasok vagyunk. :)
2010. márc. 3. 15:36
 9/53 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Jajj látom azért tényleg haragszol a párodra, ne haragudj meg ha tévedek de nem is inkább az anyagiak miatt vagy mérges, hanem, hogy veled nem jár el. Így már azért érthető. Kérd rá meg, hogy most pénteken menjetek el :) Hátha igent mond-miért mondana nemet? Megismerkedhetnétek közös barátokkal, te is szerezhetnél új barátnőket (általában a szórakozóhely és a szülőszoba a legjobb hely erre). Gondolom fiatal házasok vagytok, szóval irány szórakozni :):)
2010. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Ha együtt eljárnánk valahová, vagy itthon meginná a sört, nem így állnék hozzá a dolgokhoz. Csak attól félek, ha gyerekünk lesz, akkor is havi 10 ezer a kocsmában köt ki. :(

Ezért szeretném időben leszoktatni.

És nem heti 1x-2x megy, hanem minden nap, mikor dolgozik.

2010. márc. 3. 15:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!