Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem boldogulnak a nők?...

Miért nem boldogulnak a nők? Ez a társadalom miért arra épül, hogy a nők ki legyenek használva? A férfiak meg csak nyerészkdnek és linkelnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 15:58
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
23:38 köszönöm Neked is!
2010. márc. 3. 00:31
 42/49 anonim ***** válasza:
12%
Tyű, még mindig így látjátok, ribancok? Na majd kaptok a pofátokra az élettől!
2010. márc. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés!Én sem boldogulok.Van egy saját lakásom,amin jelzáloghitel van.Rezsivel együtt 70000 ftot fizetek havonta.Kb.10-15ezer marad havonta megélhetésre.Szüleim már meghaltak.Akár hogy is teperek,semmi kilátás,hogy egyedül fentartsam magam.Ez elég szomorú.
2010. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
03:22 ribanc faszi egy nőnek sem kellesz, te seg*fej.
2010. márc. 3. 15:27
 45/49 A kérdező kommentje:

13:01 mondjuk sok pasi sem boldogul egyedül.


De vajon igaz az, hogy ugyanazért a munkáért a nők 30%-kal kevesebbet keresnek?

2010. márc. 3. 15:28
 46/49 anonim ***** válasza:
16%
Na idefigyelj, ha nem vennéd észre, már lassan nem női egyenjogúság van, hanem a nőknek több a joguk. Beülnek vmi kamu helyre, hallgatják a zenét egész nap, meg nézik a kabalamacijukat, meg belövik kis otthonosra az irodát, és bezsebelik érte a lóvét. A zsákemelő meg kapja a negyedét. SZóval fogd már be a csőröd ribanc!
2010. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Utolsó (42%)

Na ide figyelj te poshadt szájú homoszexuális impotens köcsög!

Meg is érdemled, hogy zsákot cipelj! De nem azért mert férfi vagy, mert téged nem lehet annak nevezni!


Te elmennél egy hímringyónak, aki pénzért du*nának hátulról!


Amúgy meg a férfiak szoktak zsákot cipelni, nem a nők:D

akár tetszik, akár nem, te kis hímringyóóó:D

Menj és du*asd meg hátulról magadat egy jó csődörrel. Nyugi jól fizetnek:D

2010. márc. 4. 20:40
 48/49 anonim ***** válasza:

Hát, van aki boldogul, van, aki nem.

Én 1 évig otthon voltam, és mivel ronda vagyok, nem vettek fel sehova. Emlékszem minden férfi főnök jól végig mustrált, tetőtől talpig, majd kijelentették, bocs, most nincs munka. (igen, persze, bezzeg barátnőmet meg felvették utánam, ha-ha) Most újra tanulok, addig is kapok pénzt, utána meglátjuk mi lesz. Max befestem magam barnára és megyek segílyért.

2010. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
0%
Akit ki lehet használni azt ki is fogják, nem mondom, hogy ki kell de ez egy ilyen világ te is ilyen vagy ami nem jó neked azt lekakilod ami meg vonzó megakarod szerezni. Szerintem te nem vagy elég vonzó azoknak a pasiknak akik neked kellenek, biztos csak unalmas tunya semmitmondó pasikat vonzódtál be hisz te sem vagy jobb. Lehet nem vagy lusta de egy rigolyás p.i.cs.a sem jobb...
2011. márc. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!