Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem boldogulnak a nők?...

Miért nem boldogulnak a nők? Ez a társadalom miért arra épül, hogy a nők ki legyenek használva? A férfiak meg csak nyerészkdnek és linkelnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 15:58
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem te félsz, hogy megsérülsz, azért vagy bizalmatlan:) A kompromisszumkészség nem önzetlenség, tulajdonképpen inkább alkalmazkodás:) Ha a családoddal harmonikusan éltek, az jó kezdet. A sérülésektől meg ne félj, járni is úgy tanultál meg biztonsággal, hogy sokszor elestél. Ha csalódsz, akkor fogod tudni igazán értékelni a másik fél jótulajdonságait.

De ne aggódj ennyire. Sokat fogsz még lágyulni, sok mindenről megváltozik a véleményed, sok mindent másként fogsz látni. És mihelyt nyitsz a világra, rájössz, hogy még a sérülésekkel együtt is megéri:)

A bizalmatlanság is enyhülni fog, hiszen még annyira fiatal vagy! Most élvezd az életet, a fősulit, járj bulizni, ismerj meg embereket, és barátkozz!

Soha nem kell feladnod magad egy másik emberért, eldobnod a céljaidat, terveidet, álmaidat. HAgyd, hogy alakuljanak a dolgok, mindenkinek jár egy esély, és meglátod, kivel passzolsz össze. Utána nem lesz gond a bizalommal, hidd el:) Én drukkolok!

ҝ (16.52)

2010. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

17:15 köszönöm a válaszodat:)

Szóval akkor legyek lazább, akkor talán lehet esélyem egy normális embert találni, akiben megbízhatok?

Mert úgy látom, hogy ez a bizalmatlanság egy gát nekem.

2010. márc. 2. 17:30
 33/49 anonim ***** válasza:
57%

Hahó! Az utolsó hozzászólóval értek nagyon egyet. Nekem a többiek véleménye túl sarkos. Nem gondolom, hogy feminista lennél, vagy abszolút komprumisszumra képtelen. Azt írod, azért az a véleményed ami, mert sok negatív dolgot láttál a környezetedben. Ezt megértem. Régebben hasonlóan éreztem én is. Ma már máshogy látok néhány dolgot, de megértelek. Szerintem nem csak a negatív történések befolyásolták a véleményedet.(hogy mi még az hosszú lenne, és nem is szívesen fejteném ki, ne haragudj érte)Szerintem az évek múlásával észre fogod venni ennek a dolognak a másik oldalát is, vagy, ha úgy tetszik az árnyalatait. Most még semmi baj, hogy így látod.

Viszont: szerintem az a megoldás, ha igenis MERSZ élni. Írod, hogy bizalmatlan vagy. Oké. Ennek ellenére, vagy éppen emiatt vesd bele magadat olyan helyzetekbe, amik nem 100 %-osak, nem elég egyértelműek. Tapasztald meg a saját határaidat, azt, hogy a dolgoknak néha a másik oldala is igaz. Csalódj és tanulj. Mindenből felkel az ember. Nincs veled semmi baj. Ne rágódj. Csak élj. Szerintem.

30/L

2010. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
66%

17.36 szívemből szóltál:) Igen merj laza lenni! A bizalmatlanság eleinte valószínű erősödni fog, de ez nem baj, mert nem leszel túl óvatlan, minél többet tapasztalsz, annál jobban meg fogod tudni ítélni, hogy kiben bízhatsz:) Hajrá, csak élvezd az életet! Ha valami rossz ér, hagyd magad mögött, és koncentrálj valami jóra! Az én anyukám mondta jól: ha nem tudsz minek örülni, örülj, annak, hogy lyuk van a s..geden:DDD

Nem lesz veled semmi baj, ne aggódj:)

A kompromisszumképtelen valóban kicsit erős volt, inkább azt mondanám, hogy a bizalmatlanságod abban is hátráltat, hogy esélyt adj a kompromisszumra:) De elmúlik:)

ҝ

2010. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy nemtől függetlenül azt az embert a legkönyebb kihasználni, aki hagyja magát. Nem hiszem, hogy megoldhatatlan problémák lennének a nemi szerepek, inkább az a probléma, hogy ezek kezdenek túlságosan is keveredni, semlegessé válni. Ha már kihasználás és tönkretétel - szélsőséges példa ugyan, de nézdd meg a női gyilkosokat: ugyan kevesebb van belőlük, mégis sokkal kegyetlenebb módon gyilkolnak, mint a férfiak.
2010. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
tehát legyek lazább (merjek lazább lenni), de legyek azért észnél is?
2010. márc. 2. 19:35
 37/49 anonim ***** válasza:
29%

Hát ilyen durva feminista hozzáállással sose fogsz komoly kapcsolatot kialakítani egy férfival, hanem magányosan zaklatottan fogod leélni az életedet.

Olvasd már végig a kommentjeidet, nem tűnik fel hogy kicsit magasak az elvárásaid és hogy mindig a másikban keresed a hibát, a másik biztos rossz, te meg biztos jó vagy.

Mellesleg meg szerintem épp az ilyen embertípusnak mint te kedvez manapság a világ, ellentétben a "hagyományosabb" gondolkodásúakkal. Abszolut feminista világ van szerintem.

2010. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

19:57

Azért jó neked a hagyományos felosztás, mert önző ember vagy.

Amúgy engem sem zavarna a hagyományos felosztás, mint egy családanya és egy társ, aki eltart, intézi az ügyeket, a családjával foglalkozik, hűséges és segítőkész, jó apa.

De sajnos ritka eset az igazi társ.

De ne legyen igazam!

2010. márc. 2. 20:25
 39/49 A kérdező kommentje:
19:57: durván hímsoviniszta vagy:D
2010. márc. 2. 20:27
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Ezt a kérdést akár én is kiirhattam volna, csak azzal a különbsággel, h nekem voltak rossz tapasztalataim. Meg persze jók is, mégis a rossz miatt az maradt meg bennem h nem lehet megbízni a férfiakban.


De mégis azt mondom neked koncentrálj a jóra! Ne ess át a ló túloldalára! Azért van sok jól működő kapcsolat is!


Meg mondjuk én a változásban hiszek, nem az állandóságban. Ha egy férfival vége lesz a kapcsolatod, jön egy másik, ezen ne parázz!


Nincs garancia semmire(házasság), csak a halál a biztos! Meg neked kell kialakítani h egy kapcsolat működjön, nem készen várni a szádba a jót! olyan nincs, mint tökéletes ember sincs!


Gondolj már bele, nem is lehet elvárni egy másik embertől h minden rosszban melletted álljon! Neki is vannak igényei, elvárásai! Úgyhogy én az igaziban sem hiszek, meg a fehér lovon hercegben sem:)


Meg a felgyorsult világban, az emberek mindig új dolgokra vágynak, egy ember mellett leélni az életet manapság már nem működik mindenkinek! Rövid az élet, nincs idő elpazarolni!


Amugy meg olyan pasit vonzasz be amilyen a te kisugárzásod. Vagy ami téged megtanít vmire! Felhívja figyelmed vmi gyengeségedre.


Tudom szeretnéd elkerülni a rossz tapasztalatokat, de ha falat emelsz mahad köré úgy védekezel, akkor azzal a jót i kizárod! BIZALOM! Amennyi rosszat be mersz engedni, csak annyi jó fog beszivárogni! Muszáj kockáztatni! Az élet erről szól, mégha k*rva nehéz is!


Bizni magadban, h bármilyen helyzet jön, te megoldod, mert képes vagy rá!


A jó dolgok a rosszakkal vegyesen jönnek, nem lehet kiválogatni!

2010. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!