Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem boldogulnak a nők?...

Miért nem boldogulnak a nők? Ez a társadalom miért arra épül, hogy a nők ki legyenek használva? A férfiak meg csak nyerészkdnek és linkelnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 15:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
57%
megint egy feminista kérdés... fogadjuk nöböl vagy ? :)
2010. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%

szerintem hülye vagy. a nők egy rakat pozitív diszkriminációt kapnak folyamatosan, jobban védve vannak. a többi már rajtatok múlik, hogy mit tudtok elérni.


de elárulhatnád akkor, hogy ki vagy mi vagy, mi a szakmád végzettséged, hány helyen próbáltál állást keresni ,mennyit tettél le az asztalra, mennyit küzdöttél, hogy elérj valamit?

2010. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%
*fogadjunk* amugy a boldogulás intelligencia (vagy szerencse ,tehetség stb.. ) kérdése nem a nemi hovatartozás dönti el az életbeli sikereinket...
2010. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Én boldogulok. :)
2010. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja, legyen az akár nő, akár férfi. Ilyen kijelentéseket olyanoktól szoktam hallani, akik nem uraik a saját életüknek, és mások diktálják nekik azt, hogy mit tehetnek és mit nem. Egy erős nőt sosem lehet hülyére venni.
2010. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
73%

Hogyne boldogulnának a nők!?

Csak legtöbbjük nincs rákényszerülve,így megmarad elméleti síkon,hogy "mi leszek,ha nagy leszek".

De mihelyst nincs aki eltartja,csodákra lesz képes.Szó szerint.

2010. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Én is boldogulok, és egyetértek, mindenki tud boldogulni, ha nem hagyja, hogy kihasználják, ez teljesen független a nemtől. A férfiak meg nyerészkednek és linkek, ha a nők elkényeztetik őket:)

ҝ

2010. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
61%
Ha mégcsak linkelnének..., de linkeskednek is.:) A nő akkor jó, ha úgy tűnik két szót sem tud szólani, el van veszve a maga egyszerűségében, miközben az esze lehetőleg jobban vágjon, mint védelmező férfitársaié, hát valahogy így..:)
2010. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Te túlságosan becsavarodtál a sok fájdalomtól,csalódástól,keserűségtől,és teljesen elborult az agyad.Épeszű,egészséges embernek kell megmaradnunk,és küzdeni,felkelni,akkor is,ha néha beledöngölnek a sárba.Az Élet erről szól.Aki nem képes újra meg újra felállni,az sajnos nem életrevaló.
2010. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a sok választ! igazatok van!


Én erős nő vagyok és ambíciózus, de az, hogy itt mennyi nőt kihasználnak..stb. pl. gyerekszülés után, csicskáztatják, kisemmizik...stb. azt nem értem, miért van ez így? 2-3 gyerekkel mennek az utcára, albérletbe...stb.


Én nem fogok gyereket szülni, és nem is fogok pasihoz költözni (eddig sem tettem), mert tudom, hogy mik vannak.

Az ismerőseim nagy része pórul járt, aki ilyen "hagyományos nő " szerepben akart pompázni.


Szval a hagyományos nőszerep nagyon rosszul van kitalálva.

Nagyon sebezhetővé teszik ezeket a nőket.

Vagy ezért lett ez így kitalálva, ugye?


Mert én úgy látom, hogy ez így van, sajnálom:(


22 éves egyetemista vagyok, és mellette dolgozom, szeretnék saját lakást venni. A párkapcsolatokkal az a bajom, hogy ez miatt, szeretek független lenni, tehát ha van párom is, nem költözök hozzá...stb.

Nem bízom az emberekben (férfiakban), és ez a sok rossz kapcsolat, póruljárt emberek még inkább kiábrándítanak. Nem éltem együtt senkivel, ezt hozzátenném!

Attól tartok, hogy ha nagyon megszeretek valakit, akkor ez a tartózkodás nem lesz jó a kapcsolat szempontjából.

2010. márc. 2. 16:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!