Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem boldogulnak a nők?...

Miért nem boldogulnak a nők? Ez a társadalom miért arra épül, hogy a nők ki legyenek használva? A férfiak meg csak nyerészkdnek és linkelnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 15:58
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
16:34 ne haragudj, de nagyon hülyeséget írtál.
2010. márc. 2. 16:52
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem ugyanolyan hozzáállású, mint te. Nem mondom, hogy ez baj, természetesen mindenki a maga dolga, hogy mit kezd az életével. Csak az én tesóm ott van 36 évesen egy házas férfi szeretője van, nem valószínű, hogy lesz valaha gyereke. Van három kutyája, akikkel szuperül eléldegél a frissen vásárolt házikójában. Anyagilag minden összejött neki. Ez is egy szempont a sok közül.

Én a másik típus vagyok és bár nem vagyunk milliomosok, de boldog vagyok a párommal. Erre mondják, kinek a pap, kinek a papné. Egyik megoldás sem csak rossz vagy csak jó.

2010. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
52%

22 évesen valóban elég aggasztó a hozzáállásod. Persze nem nekem, hanem később neked. Mindaz, amit leírtál csak egyoldalú külső megfigyelés, lehet, hogy azoknak, akiket valami miatt sajnálsz pont ez a jó. Vagy ez csak kívülről van így, beléjük nem látsz. A baj az, hogy semmi tapasztalatod nincs, de ennek ellenére kialakítottál egy nagyon kedvezőtlen képet magadban mindenről. Látszik, hogy tökéletesen kompromisszumképtelen vagy, ami a későbbi párkapcsolataidat abszolút halálra ítéli.

Én együtt élek a párommal, van egy kisfiam, de soha senki nem korlátozott abban, hogy saját magam legyek. Az együttélés érdekében mindketten kötöttünk kompromisszumokat, de meghagytuk egymás szabadságát is bizonyos fokig. A lényeg, hogy magaddal legyél megelégedve, kit érdekel a társadalom megítélése? Ha neked úgy jó, élj úgy. Sose hagynám (nem is hagytam) hogy csicskáztassanak, kihasználjanak, mindig volt egy határ. Jól élek, mindent elértem eddig, amit akartam, mindig volt célom, amit elértem, és ebben nem kell, hogy megakadályozzon egy másik ember, akár főnök, akár társ.

Remélem azért engedsz ebből a keménységből, mert egyedül élvezni az életet nem olyan izgalmas:)

ҝ

2010. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
48%

"A kérdező kommentje:

16:34 ne haragudj, de nagyon hülyeséget írtál."


cáfold, mit írtam ami hülyeség és miért?

2010. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
56%

Én lassan negyven leszek.

Baromi sokat dolgoztam a 20-30 éves korom között.

Napi 10-12 órákat lenyomtam,hétvégén is sokszor.Életemben össz-visz 3 hónapig voltam munkanélküli.

Viszont most már van 4 gyermekem,párom,közös házunk,külön házam,oda-vissza bebiztosítva,hogyha menni kell,legyen hova.

Sőt most egyre jobban hajlok a teljes "háziasszonyság" felé,zöldséges,-virágos,-gyógynövényes kerttel meg zsalugáteres ablakokkal stb...

2010. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

16:52 jól gondolkodsz, talán rám is átragad.

Nem tudom, hogy mennyire vagyok kompromisszumkész, a szüleimmel és a családban nem vagyok önző! A bizalmatlanságomon kellene változtatni, csak nem tudom hogy hogyan!

2010. márc. 2. 16:57
 27/49 anonim ***** válasza:
0%
Tudományos profeszorok kimutaták hogy NÖ agya sokal kisseb mint FÉRFI agy.
2010. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Nők is legalább ennyire kiszúrhatnak férfiakkal, erről is szólnak itt kérdések.
2010. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

73% most elemezzem ki?


"nem lesz boldog párkapcsolatod, hisz minden apró dologban azt fogod habzó szájjal észrevenni, hogy te le vagy nézve, nem fogod bírni ha egy fiú okosabb nálad, mert akkor az már linkeskedik meg nők fölé akar emelkedni, persze egy buta fiúval meg az lenne a bajod, hogy túl férfiasan viselkedik, hogy az asszonyt a nőt látja benned."



Nem szoktam ilyet csinálni, főleg nem szoktam azzal érvelni, hogy "azért mert én nő vagyok?"

Az okos fiúkkal nincs semmi bajom, attól hogy okos, biztos intelligens is (okos=intelligens) és az már gondolkodni is tud talán, hogy viselkedjen a másik emberrel.

(itt nem a lexikális tudású emberekre gondoltam!)

A buta alatt nem tudom mit értettél? Iskolázottság? Az nem zavar ha nincs magas iskolája, mert attól még lehet egy arany ember!



"munka terén se leszel így tutira sikeres, hisz mindig lerí majd rólad, hogy te vagy a NŐ és te feminista vagy és így meg úgy, és ha lecsesznek, akkor az azért van mert te NŐ vagy, stb..."


Nem vagyok feminista, ezt honnan veszed? Azért lennék megbélyegezve, mert nem akarok magamból hülyét csinálni? Vagy bizalmatlan vagyok?

Te akkor hímsoviniszta vagy, ugye? A leírásodból....


"hát ha nem változol, akkor kemény életed lesz, de te tod, mindenki ott cseszi el ahol akarj"


Ez az, hogy nem akarom elcseszni, és segítséget kérek, nem megbélyegzést!

2010. márc. 2. 17:07
 30/49 anonim ***** válasza:
48%
Vigyázz ezekkel a "rigolyáiddal", mert magyarázták már ezzel sokan nemi orientációjuk "hirtelen" megváltozását...
2010. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!