Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem boldogulnak a nők?...

Miért nem boldogulnak a nők? Ez a társadalom miért arra épül, hogy a nők ki legyenek használva? A férfiak meg csak nyerészkdnek és linkelnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 15:58
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
16:12 nem csalódtam, nem csavarodtam be, de nagyon tartom a lépést, mert bizalmatlan vagyok. Nem tudom, hogy más lányok, nők hogy vannak ezzel, de én annyi rosszat láttam, hallottam, hogy már a más ember "hogy járt"-tól vagyok ilyen!
2010. márc. 2. 16:24
 12/49 anonim ***** válasza:
73%
Politikusnak tanulsz? Mert jellemzo hiba,hogy csak az egyik oldalt mutatod be, a nők sem szentek...
2010. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Na ott idefigyelj, csak a Schmidt Mária prototípus a nyerő...talán még versenyben maradhat Lendvai Ildi prototípus isxD
2010. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
70%

fuh, mondanám, hogy szánalmas vagy, de inkább sajnállak, hisz szar életed lesz ilyen hozzáállással.


nem lesz boldog párkapcsolatod, hisz minden apró dologban azt fogod habzó szájjal észrevenni, hogy te le vagy nézve, nem fogod bírni ha egy fiú okosabb nálad, mert akkor az már linkeskedik meg nők fölé akar emelkedni, persze egy buta fiúval meg az lenne a bajod, hogy túl férfiasan viselkedik, hogy az asszonyt a nőt látja benned.


munka terén se leszel így tutira sikeres, hisz mindig lerí majd rólad, hogy te vagy a NŐ és te feminista vagy és így meg úgy, és ha lecsesznek, akkor az azért van mert te NŐ vagy, stb...


hát ha nem változol, akkor kemény életed lesz, de te tod, mindenki ott cseszi el ahol akarja.

2010. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
hú, a nagyasszonyról nem is beszélve, az még fejlesztés alatt...
2010. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
53%

amúgy javaslom ezt a family guy epizódot;)


[link]

2010. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
68%

Van egy ilyen munkatársam, erős, független, törtető... és egyedül van, mint az ujjam. Kompromisszumképtelen ember, kétdimenziós gondolkodásmóddal, aki váltig állítja, hogy ő nem képes más rigolyáit elviselni, de azt nem látja, hogy voltaképpen az Ő rigolyáit nem lenne képes más elviselni.

Előre elképzel valamit a másik nemről, ami utána 100%-ban meghatározza a kapcsolatokhoz való hozzáállását.

Most 47 éves, és sem a szakmájában, sem a magánéletében nem tudott felmutatni túl sokat, hiszen ezzel a felsőbbrendűsködő hozzáállásával már mindenkit elmart maga mellől. Biztosan megérte...

2010. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
72%
csapj fel leszbinek akkor!
2010. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Na a lényeg, más a magánélet, és megint más a karrier. De mindkettőre igaz: tartsd meg a nőiességedet, miközben ne veszítsd el az eszed!
2010. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, de nem igazán találtátok el!


Nem szoktam "mert én nő vagyok így-úgy" mert ilyet nem szoktam mondani és eléggé reálisan gondolkodok. Tehát ha valamiben a férfi jobb, elismerem, valamiben a nő. De én az igazságtalanságokat nem szeretem.

Szeretem az okos férfiakat (nem az okoskodókat), de én a férfiakat szeretem nem ezeket a kapcsolatban magát elengedős, lusta, önző és sunyi alakokat, amiket kinevelt ez a társadalom.


Lehetséges, hogy a bizalmatlanságom csapdájába estem, de hogy lehetne ezen túllépni? Hogy ne legyek ennyire kritikus?


Normális választ kérek, ha tudtok segíteni!!!

2010. márc. 2. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!