Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesíthető a kérése?

Teljesíthető a kérése?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányunk. A férjemmel a szülés után megromlott a kapcsolatunk. Nehéz szülésem volt, vágtak és repedttem is. 3 hónap elteltével próbálkoztunk, de nekem nagyon fájt az elején. Idővel jobb lett, de a férjemnek nem. Elmentem orvoshoz, aki annyit mondott, hogy - hát igen, elfért volna itt még egy öltés, de akár kettő is. Tornázok, próbálkozom de idővel majd szeretnék valami megoldást találni (plasztika), de ahhoz előbb vissza kell mennem dolgozni.

A hétvégén a férjem azt mondta, hogy engedjem meg neki, hogy meg csaljon. Összevesztünk. Később azt mondta csak viccelt, és én mindent komolyan veszek, frusztrált vagyok, idegbeteg.

Szerintem nem viccelt, és azt is tudom, hogy már jó neki velem az együttlét. A barátnőm szerint engedni kellene. Így legalább nem hazudik, nem hagy el engem. És önző vagyok ha hagyom, hogy még évekig kínlódni.


2015. jún. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
66%
Szerintem sem kéne erőltetni az apás szüléses dolgot. Ha gondot csinál akkor bizony van gond
2015. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
83%
Látom rengeteg válasz érkezett, bele sem olvasok. Nekem görcsbe szorult a gyomrom a leírásodtól. Nem értek egyet a férjed kérésével, mert ez olyan, mintha jelenleg egy használhatatlan tárgy lennél. Nem elég a bajod, még érezd magad selejtesnek? A kielégítését meglehet oldani másképp is, ebben kompetens kell ,hogy legyen. Ha frusztrált vagy, ez érthető, mert nem tudsz megfelelni ide is meg oda is. A gyerekvállalás minden terhét együtt kell, hogy viselje a férfi és a nő. Nem hiszek abban, hogy viccelt, megpróbálta, de nem úgy reagáltál, ahogy várta és utólag szépítette. Ilyennel egy normális ember nem viccel. Nem azt mondom ,hogy a férjed nem normális, mert sajnos a pasik zöme másképp működik, de érdemes lenne egy párkapcsolati terapeutához elinvitálni amíg túl lesztek ezen az egészen. Nem mondom, hogy az én kapcsolatom hibátlan, de abban 100% biztos vagyok, hogy ha a saját hibámon kívül nem tudnék úgy együtt lenni a férjemmel, akkor azon lenne, hogy mindent elkövessünk együtt és támogatna. A Te férjednek is első sorban ez a dolga, nem pedig elfordulni, és gyerekes módon élni az életét, amíg neked újra lesz libidód.
2015. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem, ha igazán kívánna és felizgulna rád, akkor nem lenne neki probléma, hogy tág vagy. Maximum ha olyan kicsi neki, hogy abszolút nem érzi. De akkor is sokféle módon meg lehetne oldani a szexuális örömöket. Ha akarná. Én attól félek, hogy a műtét sem lesz elég neki. Sőt, talán még jobban elrettenti a gondolat, hogy megint vágtak, varrtak, stb. De ha nem, akkor vagy az jön majd, hogy még légyszi a hajadhoz is varrass fel 20 centit, lehetőleg szőkét, aztán légyszi a melleidet is csináltasd meg, ééés ha már ott vagy, akkor nem ártana egy ajakfeltöltés is. Szerintem nem viccből mondta, amit mondott, csak ezzel próbált hárítani. Ha nem kap engedélyt, szinte biztos, hogy akkor is meg fog csalni, mert már másra vágyik. Frissre, szűkre, érintetlenre. Ettől függetlenül, aki megházasodik, gyereket vállal, annak kötelessége ezekről a vágyakról lemondani. Ha az én férjem ezzel állna elő, miután nyilván nekem is rossz, hogy nem megy a szex, hát én tényleg idegbeteg lennék. De még az is lehet, hogy kiadnám az útját. Ha más nőkkel akar hemperegni, hát tegye, de akkor nem lát soha többet sem engem, sem a gyereket.
2015. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
4%
Ja azt hozzátenném, mert nem volt teljesen érthető, hogy ELŐBB kéne megkívánnia, a szerelmetek, és a puszta lényed miatt, nem pedig a szűk punci gondolatára. Na akkor nem lenne probléma. Ha valakit igazán szeret az ember, akkor már az összebújás és a csókolózás is szuper jó érzés.
2015. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
61%

Hm.. Ha mi lennénk ilyen helyzetben...és a férjem ilyet mondana... Nekem eszemben sem lenne azt mondani: hogy "okés drágám, menj kufircolj csak valahol! nem számít semmi."

Nem te tehetsz erről... A közös gyereketek születésével alakult ki ez a helyzet. Ez nem olyan, hogy neked pár hónapja nincs kedvem őt le.szopni és hibás lennél..."jogosan" szeretne megcsalni...... A férjemtől én azt is elvárom, hogy a társam legyen. Jóban rosszban. Ne csak akkor, mikor minden szuper.......az nem szövetség. Az semmi! Az ilyen férfi a szememben nem férfi, nem is érdekel, takarodjon amerre lát! Én nem is vergődnék ezen a témán. Vagy elfogadja a helyzetet és megtanul élni vele...sőt, még lvezni is. Vagy menjen amerre akar. Ha mindössze ennyit jelentek neki...én és a baba...mi...a házasságunk...hogy neki már nem olyan szuper élvezetes a szex a szülés óta.....hát bakker...akkor húzzon a szemem elől addig, míg szépen mondom. Hatalmasat csalódnék a férjemben, ha ennyire ostoba lenne.......nekem többet egyszerűen nem kéne. Biztos csak én vagyok ennyire "drasztikus"....de szerintem ez így nagyon nem normális és nagyon nem lefogadható.

2015. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
85%
Ez a hüvelyplasztika nem csak a férjed szàmàra hoz javulàst a szexuàlis életetekben ,hanem neked is ! Ha valóban annyira ki vagy tàgulva ,nem hiszem ,hogy neked is annyira élvezetes az együttlét ,hiszen nem érzed annyira őt .Szóval ez mindkettőtöknek hasznos ;)
2015. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
82%

felhozták itt példának a régieket! nos igen! nagyapám fejében biztos nem fordult volna meg hogy a szeretett asszonyát aki csak az övé akinek hűséget fogadott, aki két szép gyermekkel ajándékozta meg, megbántsa megalázza azzal hogy akármilyen lukba bedugja! előbb köpte volna magát szembe!

a másik ha kilégítik egymást (feltételezem) akkor miért csak a szűk pnci számít?! a kérdezőnek sem jó ami van a férje meg csak megoldaná okosban magának. micsoda férfi! azért az is megérne egy kérdést mit szólt volna ha az édesapja bánik így az édesanyjával vagy majd az ő lányától kérdezik meg ezt a vicces kérdést hogy megcsalhatnák-e. gondolom eltörné a veje nyakát

2015. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
34%
Van igazad neked is utolsó . De ha belegondolsz ,neked elég lenne ,ha a a hátralévő életetekben a szexuàlis életetek le lenne tudva azzal ,hogy valahogyan kielégítitek egymàst ? Én nőként írom ,hogy nekem nem ! Persze lehet élvezetes az oràl stb ,de csak vàgynék rà ,hogy a pàromat érezzem ;) ...Ez a probléma orvosolható ,műtétileg biztosan (!) ...a többi az érintett pàron múlik !
2015. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
25%

nem tudom hogy elég lenne e. most az mondom igen és minden eszközt megragadnék higy minnél jobb legyen.

itt az a veszély a kérdezővel bármi történik a férjét csak az fogja érdekelni hogy szűk pnciba tegye...

2015. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
0%

A drága háziorvos nyugodtan beutalhat sebészetre,és simán megműtened TB-re.


Tájékozódj jobban kérdező.

2015. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!