Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesíthető a kérése?

Teljesíthető a kérése?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányunk. A férjemmel a szülés után megromlott a kapcsolatunk. Nehéz szülésem volt, vágtak és repedttem is. 3 hónap elteltével próbálkoztunk, de nekem nagyon fájt az elején. Idővel jobb lett, de a férjemnek nem. Elmentem orvoshoz, aki annyit mondott, hogy - hát igen, elfért volna itt még egy öltés, de akár kettő is. Tornázok, próbálkozom de idővel majd szeretnék valami megoldást találni (plasztika), de ahhoz előbb vissza kell mennem dolgozni.

A hétvégén a férjem azt mondta, hogy engedjem meg neki, hogy meg csaljon. Összevesztünk. Később azt mondta csak viccelt, és én mindent komolyan veszek, frusztrált vagyok, idegbeteg.

Szerintem nem viccelt, és azt is tudom, hogy már jó neki velem az együttlét. A barátnőm szerint engedni kellene. Így legalább nem hazudik, nem hagy el engem. És önző vagyok ha hagyom, hogy még évekig kínlódni.


2015. jún. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
57%

öööö. konkretan mi nem jo a ferjednel? Faj neki vagy micsoda?


40f

2015. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
18/20 figyelmesebben olvasd el még egyszer a kérdésemet, kérlek.
2015. jún. 9. 13:58
 23/50 anonim ***** válasza:
20%
Az a baja a férjednek hogy nem tudtok úgy szexelni, vagy hogy nem tetszik neki a p*ncid?
2015. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
0%
Intimplasztika? Nos, az a kisajkak kisebbito mutete, köze nincs a szuleshez.
2015. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
86%
Istenem, mintha prosti lenne, úgy beszéltek vele.
2015. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
84%

Felháborító önzésnek tartom még az ötletet is.

Ennél többet várok el a társamtól.

Elgondolkodnék, hogy akarnék-e tőle bármit is a jövőben, plasztika ide vagy oda.

A "barátnőmet" meg elküldeném a francba és megszakítanám vele a kapcsolatot. Ilyen "barátok" nem kellenek nekem.


Aztán, hogy te mit lépsz, te tudod.

2015. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
84%
A férjed egy görény, szültél neki egy gyereket, te mentél tönkre benne, és most is csak a saját érdekeit nézi. Úgy kivágnám, mint macskát... Nekünk 15 hónapos a lányunk, hulla vagyok, fáj a szex (ami minimális van) párom mégse mondana ilyet soha, hanem türelmes. Nagyon dühítő, hogy léteznek ilyen férfiak!
2015. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
29%
Én sem értem.. Az a gond, hogy nagyon tág vagy??
2015. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
60%

Ne foglalkozz 69%-kal, minden kérdés alatt provokál.

Amúgy rajtad múlik el tudod-e fogadni, hogy mással kefél, lesz-e gusztusod úgy hozzábújni, hogy tudod egy órája még egy másik nőt dugott. Nekem nem lenne, egy ilyen kérdés után valószínűleg elhagynám. Mivel egyértelmű, hogy meg fog csalni. Úgyhogy ha én már nem kellek, nem vagyok elég jó, akkor zárjuk le a dolgot. Úgy rémlik a házassági esküben benne van, hogy betegségben is együtt, nem csak addig amíg szűk a puni.

2015. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
78%
Igen,az a probléma,hogy tág.Olvassátok el a kérdést normálisan.Pontozni,azt tudtok!
2015. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!