Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesíthető a kérése?

Teljesíthető a kérése?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányunk. A férjemmel a szülés után megromlott a kapcsolatunk. Nehéz szülésem volt, vágtak és repedttem is. 3 hónap elteltével próbálkoztunk, de nekem nagyon fájt az elején. Idővel jobb lett, de a férjemnek nem. Elmentem orvoshoz, aki annyit mondott, hogy - hát igen, elfért volna itt még egy öltés, de akár kettő is. Tornázok, próbálkozom de idővel majd szeretnék valami megoldást találni (plasztika), de ahhoz előbb vissza kell mennem dolgozni.

A hétvégén a férjem azt mondta, hogy engedjem meg neki, hogy meg csaljon. Összevesztünk. Később azt mondta csak viccelt, és én mindent komolyan veszek, frusztrált vagyok, idegbeteg.

Szerintem nem viccelt, és azt is tudom, hogy már jó neki velem az együttlét. A barátnőm szerint engedni kellene. Így legalább nem hazudik, nem hagy el engem. És önző vagyok ha hagyom, hogy még évekig kínlódni.


2015. jún. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
Nem teljesíthető és ilyennel nem viccelünk.
2015. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
84%
De miért is kellene évekig kínlódni? Annyi megoldást találhatnátok. Persze csak ha mindketten akarjátok.
2015. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
18%
Ha neki fontos a szex és veled nem jó, egyértelmű, hogy még fog csalni. Neked két választásod van: vagy azt mondod, oké, nyitott hazassag, vagy azt, hogy még ne próbálja. Nyilván akkor is meg teszi, max sose jössz rá, ha ügyes. A harmadik lehetőség elvalni
2015. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
12%
És mégis eyg férfitől hogy várod el, hogy évekig kíbrja ki szex nélkül?!
2015. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz kérdés. Nyilván ne csaljon meg, és maga a kérés is megalázó és elfogadhatatlan, de másrészről így arra kényszeríted, hogy ne legyen jó szexuális élete még sokáig, ami frusztrálttá teszi.

Próbáljatok meg erről higgadtan beszélni. Ilyen helyzetre nincs egyértelműen jó recept. Ha tiltod, talán titokban megteszi. Ha engeded, milyen érzés lesz tudni, hogy most indul a szeretőjéhez?


Más megoldás, pl. játékszerek, akármi nem jöhet szóba? Hátha van valami, ami segít áthidalni ezt az időszakot.

2015. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
62%

Próbálj meg neki örömöt szerzni, sok más féleképpen is lehet, aminek általában örülnek a férfiak, ez esetleg enyhíti a vágyát ha nem is teljesen, de a gyógyulásig ezzel birhatóbb lenne...


De beszéljétek át nagyon sokszor, nagyon nyitottan, ezt a nyílt házasság dolgot, és ismerek pár ilyen kapcsolatot, egészen jól vannak.


Mellesleg, ha egy ilyenen túl lesztek fair play-el, akkor szerintem az nagyon erősítené a kapcsolatot.

2015. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Mert jelenleg nincs pénz a műtétre. A pici másfél éves koráig otthon maradok vele és utána megy bölcsőde. Próbálkoztam sok mindennel, hogy jó legyen...
2015. jún. 9. 13:39
 8/50 anonim ***** válasza:
74%
Minden viccnek igaz a fele.És bocsi a véleményemért,de sajnos vannak ilyen típusú férfiak.Hiába találnád meg a megoldást,a pasi szeme előtt az előző évek kínlódásai (is) lebegnének.A megváltozott tested.A pasik nagyon vizuálisak.Szemét dolog a részéről nagyon,de te sem gondolod,hogy majd kivárja,amíg beszűkítenek évek múlva.Az egyéb módszerek is végesek,és unalmas is egy idő után.Én minél előbb megcsináltatnám magam.És már nem emiatt a pasi miatt,mert szerintem itt ennek vége,hanem a következőnek.Lehet lepontozni.
2015. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

4/7

Van köztünk szexuális kapcsolat, csak ez miatt nem annyira jo

2015. jún. 9. 13:42
 10/50 anonim ***** válasza:
2%
Tudtommal ma Magyarországon ingyenes az egészségügyi ellátás, nem kell műtétert fizetni
2015. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!