Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesíthető a kérése?

Teljesíthető a kérése?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányunk. A férjemmel a szülés után megromlott a kapcsolatunk. Nehéz szülésem volt, vágtak és repedttem is. 3 hónap elteltével próbálkoztunk, de nekem nagyon fájt az elején. Idővel jobb lett, de a férjemnek nem. Elmentem orvoshoz, aki annyit mondott, hogy - hát igen, elfért volna itt még egy öltés, de akár kettő is. Tornázok, próbálkozom de idővel majd szeretnék valami megoldást találni (plasztika), de ahhoz előbb vissza kell mennem dolgozni.

A hétvégén a férjem azt mondta, hogy engedjem meg neki, hogy meg csaljon. Összevesztünk. Később azt mondta csak viccelt, és én mindent komolyan veszek, frusztrált vagyok, idegbeteg.

Szerintem nem viccelt, és azt is tudom, hogy már jó neki velem az együttlét. A barátnőm szerint engedni kellene. Így legalább nem hazudik, nem hagy el engem. És önző vagyok ha hagyom, hogy még évekig kínlódni.


2015. jún. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
80%
Azonnal elhagynám, aztán utána felőlem azt dug, akit akar. A barátnőt szintén.
2015. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

10/11

Hát ezt nem sajnos.

2015. jún. 9. 13:46
 13/50 anonim ***** válasza:
65%

Esetleg valakitől kölcsön kérni addig, valaki rokon nincs aki segíthene?


Másfél év az sok idő..

2015. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
2%
Merthogy milyen műtét?
2015. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Most 7 hónapos a pici, ugy tervezzük, hogy jövő nyárra összejönne a pénz. És mikor beszélünk erről olyan megértő és biztat, hogy az már nem sok idő kibírjuk. De mostanában nagyon megváltozott.
2015. jún. 9. 13:51
 16/50 anonim ***** válasza:
69%

Plasztikai műtét maximum 18 éves kor alatt ingyenes, bár akkor sem mindig.

Szép is lenne ha besétálhatnánk és csakúgy kérhetnénk egy kis mellfelvarrást, meg szájfeltöltést...

2015. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
0%
Milyen műtét?
2015. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
7%
Bocsáss meg, de szó nem esett plasztikai műtétrol. Szülés utáni fájdalmas szexről van szó, amit a kérdező állítás szerint műtéttel lehet korrigálni. Ez pedig ingyenes.
2015. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
4%

Én beleegyeznék... sőt, ilyen esetben én magam ajánlanám fel.


Örülj, hogy nem sunnyogva, a hátad mögött csal meg, és nem hagy ott egy másik nőért... értékelendő.


A szex és az érzelmek különválaszthatók... csak meg kell érteni a másik oldalt is néha...

2015. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

14/15

Intimplasztika.

2015. jún. 9. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!