Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesíthető a kérése?

Teljesíthető a kérése?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányunk. A férjemmel a szülés után megromlott a kapcsolatunk. Nehéz szülésem volt, vágtak és repedttem is. 3 hónap elteltével próbálkoztunk, de nekem nagyon fájt az elején. Idővel jobb lett, de a férjemnek nem. Elmentem orvoshoz, aki annyit mondott, hogy - hát igen, elfért volna itt még egy öltés, de akár kettő is. Tornázok, próbálkozom de idővel majd szeretnék valami megoldást találni (plasztika), de ahhoz előbb vissza kell mennem dolgozni.

A hétvégén a férjem azt mondta, hogy engedjem meg neki, hogy meg csaljon. Összevesztünk. Később azt mondta csak viccelt, és én mindent komolyan veszek, frusztrált vagyok, idegbeteg.

Szerintem nem viccelt, és azt is tudom, hogy már jó neki velem az együttlét. A barátnőm szerint engedni kellene. Így legalább nem hazudik, nem hagy el engem. És önző vagyok ha hagyom, hogy még évekig kínlódni.


2015. jún. 9. 13:23
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
75%
25-os megmondta a megoldast, vagy az, vagy amit a baratno javasol (bar van egy olyan sejtesem, hogy o akar lenni az onkent vallalkozo, mert en olyan baratnot meg nem lattam, aki ilyen temaban nem szidna el mindenfele patkanynak a ferjet, hacsak nem o vetett ra szemet)
2015. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
78%

Nos sok vélemény elhangzott és sokan nagyon éles meglátásokat tettek!

Számomra az nem derült ki, hogy pontosan mi a problémája, az öltések emlegetésével egyszerre gondolhatnék a hüvely izgatási erejének a csökkenére, és esztétikai gondokra.

De elhangzott, hogy ezek a negatív képek és tapasztalatok esetleg "bevésődtek", továbbá az anya teste is eltérhet akár jelentősen is a szülés előtti állapottól. Plusz ha apás szülés volt, akkor az is beteheti a kaput elég rendesen. (sok férfinak komoly traumát jelent pedig elsőre nem is érzi, csak nem tud rájönni miért nem kívánja többé a párját)


A lehetséges megoldáshoz nagyon jó lenne tudni, hogy mi is a gond!

Az esztétikai és hüvely izgató mérték javítható intim plasztikával igen. A szorosság javítható intim tornával. A női test változásai (kis elhízás és hasonlók) szintén megoldhatóak.

A lelki megrázkódtatás pszichológiai szaksegítséggel is megoldható.

DE


Ez mind szép és jó. Csak úgy tűnik a leírásodból, hogy egyre inkább nem kíván téged, egyre inkább nem nőnek lát. Talán rádunt (szexuálisan), talán

"csak anya" lettél a szemében, talán a rossz élmények után már nem kárpótolja a jó, és akár "le is szokhatott rólad". (ha sokáig nem volt szex mondjuk a terhesség alatt, akkor "megszokhatja", hogy te nem vagy potenciális partner)

Ezek közül bármelyik lehet.


Ha csak hazudja, jó veled a szex akkor fellép a szexhiány is.


A kulcs problémát nem ebben látom. A fentiek végig zongorázhatóak szaksegítséggel is akár, szépen vissza lehet térni a normális mederbe, és akkor a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. (nem kell más nő, legalábbis ezek miatt nem, más miatt még akár igen)

És el is jutottunk oda, hogy nem, egyáltalán NEM viccelt!

És azt kell mondjam, hogy nagy bajban vagy a testedtől függetlenül.

Az ötlet felmerült a lehetséges szabadság szele megcsapta az orrát. Az agyában mint valami szilánk ott van és ott is marad!


Ez lassú, nagyon lassú, de totálisan tünetmentes méreg. Több variációt látok. A: elfojtja és egyre ingerültebb, zavartabb, frusztráltabb lehet.

(házasság gyilkos lehet) B: megengeded. (Ez sem való mindenkinek, erre is simán rámehettek!) C: nem történik sem. (és megoldja, csak sosem tudod meg!) D: ha mázlid van tényleg vissza tudjátok terelni a normális kerékvágásba.


Első körben a D-t javaslom. Nagyon szisztematikus, nagyon körültekintő, komoly önismerettel felvértezett végigzongorázást javaslok, jöjjetek rá mi a gond, mert közel sem biztos, hogy nem megoldható máshogy a gond!

Ha ez nem vezet eredményre és esetleg tényleg a szabadság szele csapta meg, akkor viszont A-B -ből te választasz a C-t ő választhatja.

De itt még nem tartotok.

2015. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
89%

en elolvastam figyelmesen de nekem nem jott le hogy az a baj hogy apuka harangozik anyukaban.


Ferfikent azt mondom hogy ez nem problema, vannak pozok, aminek a segitsegevel szukebb lehetsz, es valoban van kezed, szad, sot ha apuka nem tul nagy te meg egy kicsit bevallalosabb vagy akkor feneked is...


Ez mind-mind technikai kerdes, es egy normalis kapcsolatban fel sem merulne hogy a ferjednek mas no kelljen.


A helyzet az hogy apuci fejben mar mashol jar, es ennek marhara nem az az oka hogy kitagultal...

2015. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
90%
Ha már eszébe jutott előbb utóbb meg fogja tenni. Az engedélyeddel vagy anélkül.
2015. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
23%

A kérdésből semmi nem derül ki, sem a kérdező válaszaiból...


Lehet hogy tág, lehet hogy a kinézete nem tetszik, lehet hogy az a baj hogy mivel nem olyan kellemes neki a szex a férjnek sem... (igaz ez nem olyan lényeg, de legalább lehetne vele kiindulni)

Semmi nem derül ki csak hogy a férj megkérdezte hogy lehet-e és nyilván az ő fejében már megfordult nem is 1x.

2015. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj kérdező, hogy nem adsz támpontot. Ami érthető, hiszen kínos téma, de így elég nehéz válaszolni.

Ha viszont az a helyzet, hogy annyira tág vagy, hogy az negatívan befolyásolja a szexuális életeteket, akkor egyáltalán nem biztos, hogy várnod kell. Olyan esetben ugyanis, amikor az életminőséged rontja a problémád, a tb állja a plasztikai műtétet. Nem tudom, pontosan hogy működik a dolog, de egy utánajárást megér.

2015. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
83%

Sztem meg kérdezd meg a férjed ha ő esetleg impotensé válna úgy 1,5 évre akkor neked szabad utat engedne? Aztán közöld vele hogy csak vicceltél, mellesleg vannak vastag(abb) farkú pasik akik élveznék veled a szexet! Megnézném hogy állna a szája!

A barátnőd is szép! "És önző vagyok ha hagyom, hogy még évekig kínlódni." a házasság nem arról szól hogy ugrálunk bodogságosan a virágos réten amíg meg nem halunk!

2015. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
24%
Nem kérdező ,a férjed kérése NEM teljesíthető ! A közös problémàtokon kell dolgozni ,erre egy úgymond " egészségügyi " félrelépés nem megoldàs ...olyannyira nem ,hogy esetleg rákap ,hogy neki jobb idegenbe jàrni ,s tőled még jobban elhidegül ! Első körben intim ; aviva tornàt mondanàm én is ...aztàn ha semmi nem javul ,akkor hüvelyplasztika . De ne vàrjatok 1,5 évet ..az nagyon sok !!!
2015. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
29%
Én a helyedben nagyon utánajárnék, hogy biztos nem lehetne-e TB-re megcsinálni a műtétet. Ha nem, akkor vannak helyek, ahol lehet részletfizetést kérni. Így megműtenének és havonta fizetnétek.
2015. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Srapnel ***** válasza:
21%

"Szemét dolog a részéről nagyon,de te sem gondolod,hogy majd kivárja,amíg beszűkítenek évek múlva."


Szerintem ő sem élvezi a helyzetet.


"Nekünk 15 hónapos a lányunk, hulla vagyok, fáj a szex (ami minimális van) párom mégse mondana ilyet soha, hanem türelmes. Nagyon dühítő, hogy léteznek ilyen férfiak!"


Biztos van itt még valami a háttérben, amit nem tudunk.


"sok férfinak komoly traumát jelent pedig elsőre nem is érzi, csak nem tud rájönni miért nem kívánja többé a párját"


Ezért gondolták a régiek, hogy az apának semmi keresnivalója a szülő asszony mellett. Menjen a kocsmába a haverokkal. Nem olyan nagy baj az, hogy ha nem negatív élmények vésődnek be a szüléssel kapcsolatban. Persze a fiatalok mindig azt hiszik, hogy ők sokkal okosabbak mindenkinél.

2015. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!