Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok szülő miért...

Szerintetek sok szülő miért cseszik ki a gyerekkel a névválasztásnál?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdés ihlette a kérdésem, mert én is tapasztalom, hogy igen megnőtt a Zselykék, Bodzák, Málnák, Eperkék száma Magyarországon, és fiú nevekből is van elég sok cifra, pl. Zoárd, Keve... Nem érzik a szülők, hogy kicsesznek a gyerekkel? Málna néni 80 évesen....?
2015. máj. 30. 14:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az Eperke semmivel nem rosszabb, mint a Mónika, Aranka, Katinka, stb. Szokás dolga.
2015. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

A Málna miért rosszabb, mint pl a Virág, vagy az Alma? Vannak elég extrém nevek, ez pl pont nem az szerintem :D Most újdonság, 5 év múlva már teljesen alap lesz hogy van ilyen név, senki se akad majd fenn rajta. A buta fonetikus írású nevek szerintem rosszabbak.. Ha félretesszük, hogy főleg c.gányok adják a lányuknak, a Jessica egy tök jó név, de Dzsesszika?? Na ne.... Vagy a Lüszi, és hasonló förtelmek.. Miért kell így írni??

A Radiátor, Kazetta stb meg már tényleg a hülyeség kategória :D

2015. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
20-as, a "normális" relatív, minden korszaknak megvan a maga szokása, persze a rendszerváltás előttiek vagy a körüliek ezt úgyse fogják fel...még konzervatív módban élnek,nem is fog változni, írom ezt úgy hogy én is akkor születtem... nekem is "furcsa" nevem van,soha semmilyen akadályba nem ütköztem vele, annyiban biztos segített, hogy legalább nem vesznek olyan "normális" emberek körül akik egy név alapján ítélnek és képet alkotnak, mert akár hiszed akár nem, él olyan ember ( több, mint nem) a Földön, még ha te nem is ebben a körben mozogsz, akik pont nem a név alapján ítélnek..hagy ne írjam, milyen szinten divat ez a lenéző mentalitás. :)
2015. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


nagyon menő vagy hogy sikerült átfogalmazva kiírni a kérdésemet rá egy napra(Y)

2015. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
de nem tudom, hogy miért kell még egyszer kiírni. ott van vagy 60 válasz, nem volt elég? nagyon kreatív vagy
2015. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem lógok egész nap gyakorin, nem láttam a kérdésedet (ha elhiszed,ha nem). Előttem kérdezték, hogy melyik a legirritálóbb név és melyik tetszik, ebből fakadóan kérdeztem meg. Ne fröcsögj. Amúgy is, ne haragudj, de ha akarok egy nap 20 kérdést teszek itt fel, ha kíváncsi vagyok valamire. KÖSZI.
2015. máj. 31. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!