Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tedd a szívedre a kezed,...

Tedd a szívedre a kezed, tényleg SOHA nem olvasnál bele a párod levelezésébe, sms üzeneteibe stb?

Figyelt kérdés

Annyit lehet olvasni ,hogy írjàk itt a kérdezőnek ... " én soha nem olvasnék bele a levelezésébe ! "

Tényleg ??? .. Ha meg lenne nyitva ,szó nélkül kilépnél ,eszedbe sem jutna egy pillanatra sem ,hogy bele olvass ? Nem is feltétlen a bizalmatlansàg miatt ,hanem a kívàncsisàg miatt ..



#üzenet #bizalom #levelezés #kívàncsisàg
2015. máj. 14. 16:15
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Az számít, mikor ő hív oda a géphez vagy mutatja a telefonját, hogy ezt olvassam el? :D Ha nem, akkor max olyan volt hogy a vállán volt a fejem mikor sms-t írt, akaratlanul láttam mert a képembe volt tolva, vagy ha együtt ülünk a gép előtt és megnyitja a facebookot, akkor hát ugye látom egyből mert előttem van. De pl egy hosszú levelet nem állok neki olvasni, csak pár szót kapok el belőle. Max akkor figyelek oda direkt, ha biztos vagyok benne hogy a barátja írt rá, hogy hányra menjünk át hozzá, mert az rám is tartozik :D

Ennyikből nem csinálunk ügyet, de turkálni mások üzeneteiben szerintem nem szép dolog.

2015. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Kérés nélkül nem. Egyrészt elvből, másrészt nem is látok még csak okot sem rá.

Minden jelszavát ismerem, tehát megtehetném.

2015. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy barátnőm aki nem volt a helyzet magaslatán alapvető számítástechnikai ismeretekből. Nem kapcsolta ki a naplózást MSN-ben (ez 7 éve volt, 24 voltam akkor és 4 éve voltunk együtt). Ideadta a gépét újratelepíteni, mentettem le az adatokat és belefutottam abba a kis mappácskába.


Egy teljesen más ember képe tárult elém. Röviden: 2 pasi. Egyiket csak hülyítette, a másikkal tettlegességig ment a dolog.


Szaftos részletek arról hogyan rakná meg a motorháztetőn és amikor. Fantáziálások, miegyéb.

Nem bírtam abbahagyni az olvasást. Órákig csak olvastam, szörnyű volt de nem bírtam abbahagyni.


Semmi előjele nem volt ennek, mintabarátnő volt, 2 éve együtt éltünk. A sokkot, hogy ennyire át tudtak verni és ebből az égvilágon semmit nem vettem észre, a mai napig nem hevertem ki és sose fogok senkiben megbízni.


Lehet vitatkozni róla, hogy jobb lett e volna tudatlanságban élni, én se tudom eldönteni.

De az az arc amikor egy átlagos beszélgetés során megkérdeztem, hogy "és a Gergővel mi a helyzet?" azért az sem volt mindennapi.


31/F

2015. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

44

Ez elég durva, gáz és egyben amatőr szitu lehetett...

Egy ilyen beszólást én sem hagytam volna ki.

2015. máj. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Ezzel a magadat próbálod nyugtatni hogy nem teszel azzal rosszat ha te is párod levelezésébe, sms üzeneteibe mert más is csinálja???

Az ilyen embernek csak csillapíthatatlan kíváncsiság szomja van.

2015. máj. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Dehogynem,simán beleolvasnék!
2015. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Levelezésébe nem olvasok bele, csak átpörgetem a névlistát, kikkel levelezett. Sms dettó, azt csak akkor olvasom el, ha azt látom, hogy "az a bizonyos személy" írt.
2015. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

A párom mindig úgy hagyja a gépét az fb chat ablakokkal nyitva. Mindig egyből nyitom a kis inkognito ablakomat és csinálom a dolgaimat, de megakadt a szemem egy mondaton. Nem lapoztam vissza, viszont hallom ha új üzenet érkezik neki és ha válaszol, azt is látom, mert frissíti magát a gép. Olyan dolgot olvastam, amire egy pillanatra ledöbbentem és őszintén kíváncsi voltam a folytatásra. Aztán 2 mondattal később megnyugodtam és csináltam tovább a dolgaim, nem nézegettem a nyitva hagyott fb-ját.


Emailekbe soha nem szoktam beleolvasni, ha épp ott vagyok mögött beszélgetünk, játszik, bármit csinál és elkezd emailt írni, akkor elmegyek onnan.

Nyugodtan nézhetném miket ír és kinek, de illetlenségnek tartom ezért nem szoktam nézni.


Esetleg megkérdem, hogy kinek ír, ha olyan, akkor azt is, hogy mi ügyben, de ennyi.

2015. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Én szeretek beleolvasni... ha mellette vagyok, és épp olvassa :). Ha esetleg megnyitva hagyja, és mondjuk itthon van, csak épp zuhanyzik stb., akkor be szoktam kiabálni, ha ismerem a feladót, hogy XY
2015. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

folyt:


írt neked, felolvassam?


Ha nincs itthon, inkább bezárom. Persze, lehet bennem kíváncsiság, de az erkölcsi érzékem legyűri :).

2015. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!