Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tedd a szívedre a kezed,...

Tedd a szívedre a kezed, tényleg SOHA nem olvasnál bele a párod levelezésébe, sms üzeneteibe stb?

Figyelt kérdés

Annyit lehet olvasni ,hogy írjàk itt a kérdezőnek ... " én soha nem olvasnék bele a levelezésébe ! "

Tényleg ??? .. Ha meg lenne nyitva ,szó nélkül kilépnél ,eszedbe sem jutna egy pillanatra sem ,hogy bele olvass ? Nem is feltétlen a bizalmatlansàg miatt ,hanem a kívàncsisàg miatt ..



#üzenet #bizalom #levelezés #kívàncsisàg
2015. máj. 14. 16:15
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ha meg van nyitva, akkor sem, mert engem is nagyon dühít ha bárki beleolvasna a levelezésembe, telefonomba.


Tini koromban elolvasták a leveleimet, kutakodtak a holmimban, akkor megfogadtam, hogy én soha nem teszek majd ilyet senkivel, szerencsére nincs is igényem rá, nem vagyok annyira kíváncsi, hogy mást megbántsak.

2015. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
86%
olyan szép volt a szerelem, míg ki nem nyitottam az előzményeket. szal bele se kellett olvasnom semmibe ahhoz hogy minden romba dőljön bennem.
2015. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
67%

Dehogynem, ahányszor megmutatja, ami rám is tartozik! Ez már több tucat alkalom volt eddig.


Amúgy tudom a belépőkódját (megmondta szükség esetére), de még sosem használtam. És igen, volt, amikor meg volt nyitva, és egy pillantás nélkül kiléptem. A kíváncsiságomat a kérdés-válasz metódussal szoktam kielégíteni. Szóval kételkedhetsz ahogy akarsz, de nem, nem nézek bele sem a párom, sem más levelezésébe illetéktelenül.

2015. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem olvastam bele senkinek a magánjellegű dolgaiba,szerintem jobb is :) Nekem viszont már olvastak bele,annál rosszabb nincs,főleg ha vaj van az ember füle mögött :)
2015. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
44%
Bármikor beleolvashatok, amikor akarok, és ezt ő is tudja, nem is ellenkezik. Viszont nincs miért beleolvasnom, mivel nem titkol semmit. Ha gyanakodnék, belenéznék, de eddig nem kellett.
2015. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
55%
privire: társkeresős adatlapok tömkelege volt benne
2015. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
55%
Naná, hogy belenéztem. Le is bukott!
2015. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
51%

Volt, akim lebukott.

Jelenleg ő tudja az én kódom, de nem nézegeti, csak ritkán. Én meg, ha valami érdekel, kérem, hogy mutassa meg.

2015. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
27%
Csak ha volna okom gyanakvásra. Ha nincs, akkor is félrenézek, ha az orrom előtt lép be a netes levelezésébe.
2015. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
12%

Ha ilyen van alapból nem néznék bele, de aktuálisan mérlegelek és döntök.

De tényleg az szerintetek a nagyobb gáz, hogy belenéz-e a "párod" vagy sem? Sztem inkább az hogy ez problèma a másik félnek. Nálam az a normális, hogy bízom a páromban, így ameddig a PÁROM azt néz meg amit csak akar!!!


Az gondolkodjon inkább, aki ez felháborít, hogy vajon miért teszi, hiszen ha nincs mit titkolni akár el is mondhatnám....


Lehetne még ragozni, sztem ez a háttere, a lényeg, egyébként meg mindenkinek szoc joga eldönteni neki mi fér bele és mi nem...,

2015. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!