Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tedd a szívedre a kezed,...

Tedd a szívedre a kezed, tényleg SOHA nem olvasnál bele a párod levelezésébe, sms üzeneteibe stb?

Figyelt kérdés

Annyit lehet olvasni ,hogy írjàk itt a kérdezőnek ... " én soha nem olvasnék bele a levelezésébe ! "

Tényleg ??? .. Ha meg lenne nyitva ,szó nélkül kilépnél ,eszedbe sem jutna egy pillanatra sem ,hogy bele olvass ? Nem is feltétlen a bizalmatlansàg miatt ,hanem a kívàncsisàg miatt ..



#üzenet #bizalom #levelezés #kívàncsisàg
2015. máj. 14. 16:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
70%
Én tényleg nem, egyrészt mert nálam nagyon alap, hogy mindenki privát szféráját tiszteletben tartom minden értelemben (és én is elvárom ugyanezt másoktól), másrészt soha nem voltam féltékeny típus, harmadrészt ha nem bíznék meg a páromban, akkor nem lennénk együtt.
2015. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
85%
40 éves vagyok, és soha senkinek nem olvastam bele a levelezésébe.
2015. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
82%
Én 30 vagyok, és én mindenbe beleolvasok, ami az orrom elé van rakva, vagy épp ott van felejtve.. Mondjuk nem féltékenységből, pusztán csak kíváncsiságból.De ha már kutatni kéne érte, azt én sem tenném meg! Lehet lepontozni
2015. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
59%

Soha, egyszer tettem meg véletlenül, belépve maradt, én be akartam lépni a sajátoméba és egyből az ő fiókját hozta be, azonnal ki is léptem...


Furcsa? He?

2015. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
76%

De! Nagyon kivancsi termeszet vagyok, es ez nem egy pozitiv tulajdonsag.

Most randizok egy sraccal, de mar ugy kezdtem, hogy elottem ne hagyjon nyitva semmit, telot mindig vigte magaval :D

2015. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
68%

Én nyugodt szívvel beleolvashatok, ha akarok. Néha meg is teszem, pl. ha alszik és kap egy üzenetet, megnézem, hogy fontos-e, felkeltsem-e miatta (előfordult már, hogy az volt). Ő is megnézi az enyémet néha (én mondjuk rendszeresen itthon felejtem a telefonom véletlen...)


A különbség annyi, hogy nem féltékenykedésből, bizalmatlanságból vagy hasonlók. Egyszerűen mi ehhez így vagyunk hozzászokva, egyikőnknek sem probléma. Egymás leveleit is felbontjuk simán.

2015. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
64%
Bizalmatlanságból pont, hogy megérteném - bár ezt is elítélem - , de kíváncsiságból tök gusztustalan dolog. Nézz meg egy filmet és kíváncsiskodj, hogy mi a vége.
2015. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ezért szakadtak meg a baráti kapcsolataim... nem akarom, hogy a kedves párok olvassák az én dolgaimat.
2015. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
72%
Volt, hogy megcsaltak de nem azért mert nem néztem bele a levelezésébe...
2015. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem olvastam bele eddig és ezután sincs szándékomban. Mindig eszembe jut, hogy a szüleim folyton elolvasták a naplómat, vagy ha éppen levelet kaptam és ez nekem nagyon rosszul esett. Soha nem tennék ki senkit ennek, főleg olyan embert, akik nagyon szeretek. A gyerekeim és a párom is tudják, hogy tőlem nyitva maradhat bármi, nem érdekel.


Az elvem az, hogy aminek ki kell derülni, úgy is kiderül. Aminek pedig nem, az úgy a jó. A Sors jobban tudja. A hazugsággal az ember úgy is csak önmagát viszi le a mélybe.

2015. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!