Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tedd a szívedre a kezed,...

Tedd a szívedre a kezed, tényleg SOHA nem olvasnál bele a párod levelezésébe, sms üzeneteibe stb?

Figyelt kérdés

Annyit lehet olvasni ,hogy írjàk itt a kérdezőnek ... " én soha nem olvasnék bele a levelezésébe ! "

Tényleg ??? .. Ha meg lenne nyitva ,szó nélkül kilépnél ,eszedbe sem jutna egy pillanatra sem ,hogy bele olvass ? Nem is feltétlen a bizalmatlansàg miatt ,hanem a kívàncsisàg miatt ..



#üzenet #bizalom #levelezés #kívàncsisàg
2015. máj. 14. 16:15
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
43%
Az ember alaptermészete a kíváncsiság. nem kutakodnék, de bizony ha előttem van belenéznék. persze halálra szégyellném magam, ha ez valamilyen módon kiderülne.
2015. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
49%

Amikor még fiatal házasok voltunk,még nem volt email, sms. Most sokszor megmutatjuk egymásnak a levelünket, van amit közösen válaszolunk meg.

Keresgélni nem szoktam, ha otthagyunk valamit, megkérdezzük egymást fontos-e maradjon-e, vagy kiléptethetjük.

Igaz ennyi év alatt(24) vagy van bizalom, vagy ha lett volna ok keresgélni,már nem lennénk együtt.

2015. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
47%
Én is egyet értek a kettővel előző válaszolóval. Nem szeretném,hogy olvasgassa az üzeneteimet, de tudja mindenhol a jelszavam, az utolsó gépes játékig, így ha nagyon akarja, olvashat mindent látástól vakulásig, ha neki jól esik. Úgy sem fog semmit találni. Aki nem engedi, annak vaj van a füle mögött. No meg persze veheti tolakodásnak is, de egy normális párkapcsolatban mi az, amibe a másik félnek idegennek kellene lennie? Talán a barátok, de alap szinten abba is bele kell vezetni.
2015. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
43%
Hm,őszintén? Szándékosan nem kutakodnék a beszélgetései között,de ha pl lement a boltba/fürdik stb és vagy az üzeneteinél vagy valamelyik közösségi oldalnál lenne,lehetséges hogy beleolvasnék egy pillanatra...
2015. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
31%
21-es! Szerintem rosszul értelmezed a dolgokat. Ha bízom a másikban, NEM nézek bele a dolgaiba, mert evidens, hogy az az ő privát szférája és nem is várom-várhatom el tőle, hogy elém tárja minden személyes dolgát. Ha mutat valamit, mert szeretné, ha látnám, akkor megteszem, de még a legintimebb kapcsolatokban sem formálhat automatikusan jogot a másik a párja, vagy szerettei magán szférájára.
2015. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
84%

26-os, Te értetted félre amit írtam.

Ahogy látom mindketten kb uazon a vonalon vagyunk csak máshonnan közelítettük.

Egyszerűbben írva, ahogy többen is fogalmaztak, akinek nincs vaj a füle mögött az mitől fél? Ha már valamit titkolni akar a társa előtt vmit (leszámítva pl. egy meglepetést :) ) az rég rossz.

2015. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
75%
De beleolvasok, mert megadta a jelszavait, hogy nézegessem én, mert utálja a netet. Ha látok valami fontosat, szóljak. Legutóbb egy szexi, számomra ismeretlen indiai csaj írt rá, hogy mi van vele, rég találkoztak. Rákérdeztem, ki az, nem hebegett-habogott, annyit mondott, munkatársa. Nem kérdezősködtem tovább. Ha megcsal (amit nem hiszek), tegye, hiszen 3 havonta találkozunk sajna, és amíg hozzánk jön haza, hozzám bújik esténként és ránk költi a keresetét, a mi jövőnkről beszélgetünk, addig nem érdekelnek a szexi indiai csajszik sem. XD
2015. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Én bele szoktam olvasni... Nem gyakran..és nem direkt. De szerintem ezzel nincs is semmi baj. Legalábbis nálunk emiatt tuti nincs hiszti. Tudjuk egymás jelszavait, nyugodtan elolvashatunk bármit, bármikor...egyszerűen azért, mert semmi titkolnivalónk nincs és ettől még nem érezzük megfosztva magunkat a magánszférától sem.
2015. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

De ez annyira brazilsorozatos hozzáállás, hogy biztos van titkolnivalód. Mert a Katherine Heigl a filmben is megmutatja, és az az igazi szerelem, ahol mindent megmutatsz.


Nincs titkolnivalóm. Van, aki így lett nevelve. Nekem anyukám is mindig mondta, hogy "kiveszem az ellenőrződ a táskádból", a tesómmal is úgy lettünk nevelve, hogy szólt nekem, hogy "bemegyek a szobádba x könyvért". Vagy ha nagyon nem találtunk valamit, szóltunk, hogy "nem akarok kutakodni, légyszíves keresd meg nekem".


Én akkor is kellemetlenül érzem magam, ha megkérnek, hogy vedd ki a telefonom, mert csőlátásom van, és gyűlölök a más cuccában kutakodni.

2015. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
21%
Én rendszeresen ellenőrzöm. :D sose lehet tudni. Aztán nehéz megállni, hogy ne szóljam el magam olyanról amit nem tudhatnék, mert úgy olvastam.... :D Szeretem kézben tartani a dolgokat. Amúgy meg ő is betud lépni az enyémbe ha akar....nincs titkolózás
2015. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!