Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tedd a szívedre a kezed,...

Tedd a szívedre a kezed, tényleg SOHA nem olvasnál bele a párod levelezésébe, sms üzeneteibe stb?

Figyelt kérdés

Annyit lehet olvasni ,hogy írjàk itt a kérdezőnek ... " én soha nem olvasnék bele a levelezésébe ! "

Tényleg ??? .. Ha meg lenne nyitva ,szó nélkül kilépnél ,eszedbe sem jutna egy pillanatra sem ,hogy bele olvass ? Nem is feltétlen a bizalmatlansàg miatt ,hanem a kívàncsisàg miatt ..



#üzenet #bizalom #levelezés #kívàncsisàg
2015. máj. 14. 16:15
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
59%
nyám nyám én mindenkiébe belenézek, aki van olyan hülye hogy hagyja. ismerik a kíváncsi természetem, van, aki nem is bánja, a többi meg tanuljon belőle. letojom, mit gondoltok erről :D
2015. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

mi tudjuk egymás jelszavait.

nem haragszik rá , én se hogy ha belenéz. persze nem szokásunk olvasgatni a másik üzeneteit, főleg a baráti, privát leveleket..

nagyon ritkán lépek be , ha valamit meg akarok nézni.de előre megkérdezem, ahogy ő is.

én ebből nem csinálok nagy ügyet, nincs rejtegetni valónk. kb 2 hónap után megadta nekem a jelszavát , hogyha valamire kéne. megbízok benne. telefonjában sose néztem még az sms-eit, csak ha meg kért rá.

2015. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Szívemre teszem a kezem...nem, sosem olvastam bele senki levelezésébe, a pároméba sem. Miért tenném? Nem érdekel.


Neki van egy laptopja, nekem egy asztali gépem, nem babrálunk egymás kütyüjében. Egymás telefonjában sem.

2015. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
60%

Kilépnék, igen. És biztos vagyok benne, hogy ő is.

Tanult, felnőtt emberek vagyunk, nem tinik.

2015. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
68%
Én soha nem tudom megérteni, ezt a tudjuk egymás jelszavát dolgot. Akármilyen szerelmes is vagyok, nyilván nem adom oda a jelszavam senkinek. Ha valaki ebből rossz következtetést von le, azt csak mélységesen sajnálni tudom.
2015. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavar olvassa vaak en is olvasom az over ha nyitva marad
2015. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel annyira, de ha nyitva van, akkor egy kicsit azért odatéved a szemem. azt nem tenném meg, hogy a nyitva maradt fiókjában bogarásszak. igazából tényleg nem érdekel, a saját levelezésemmel is alig bírok. :P
2015. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
31%
A párom rengeteg jó tulajdonsága között ez az egyik amivel a tiszteletemet kivívta,hogy nem érdekli,hogy telefonjába,gépébe,zsebébe akármijébe belekutakodok! 20 éve jókat vigyorog rajta! Mindezt úgy,hogy ő soha nem néz bele az én dolgaimba! Kicsit zavar is,hogy őt nem érdekli ez a dolog!:)
2015. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Magamtól nem olvasok bele, de sokszor van olyan hogy pityog valamit a telefonja és hozzám van közelebb, megkér hogy nézzem meg, ki mit akar. Az emailjeit azt hiszem így még nem láttam, de nem is érdekel. Összefoglalva nem, nem olvasnék bele.

Ő sem olvas bele az én cuccomban, pedig az emailjeimet folyton látja, mert ralàt a monitoromra és elől vannak. Mégis minek olvasná bele és melyikbe? A kuponos akciokba, a német tanárom házi javításába, vagy abba hogy anya kérdezi hogy vagyok? Semmi titkolni valóm nincs.

L22

2015. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Soha nem csalnék meg senkit, de annyira kiábrándító lenne, ha a párom csak azért és úgy tudna együtt lenni velem, hogy minden este átnyálazza a telefonomat meg a gépemet, hogy kivel mit kommunikáltam.
2015. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!