Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleolvastál már titokban...

Beleolvastál már titokban férjed, barátod, barátnőd üzeneteibe (mobil) és ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem szoktam, titokban. Nalunk annyira van bizalom, hogy nem is tartom fontosnak, miert kutakodnek utana? amugy barmikor ideadja ha elkerem a telefonjat, szoval nem titkol semmit. Egyszer volt, hogy csak hulyesegbol nezegettem a 100 eves sms-eket es veletlenul ratalaltam egy nyomulos csajszi dumajara, mint utolag kiderult elfelejtett nekem szolni. Ez rosszul esett kicsit, amugy nem szoktam kutakodni...
2009. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem olvastam bele és nem is fogok, azért mert nem nekem írták. Bezzeg az enyémbe a barátnőm gyakran beletúrkált, szerintem mert féltékeny volt. Volt, hogy addig gépészkedett, hogy Puk kód kellett.
2009. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Velem már előfordult, mert tudtam, hogy nem őszinte és igazam is lett:(( Ez az "elfelejtett" szólni duma nagyon elcsépelt, de úgylátszik még mindíg vannak, akik beveszik. Meg az 1000 éves sms őrizgetés is gyanús, ha nem fontos, miért őrzi meg? Nekem már ez is elég gyanús lenne, úyghogy ha az én barátom lenne, tuti belenéznék titokban.
2009. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
75%

igen 1 év után belenéztem a párom sms üzenetébe,mert Ő is belenézet az enyémbe!!!


de Ő csak azért mert egy 71 éves kollégánk kikezdett velem én 22 vagyok, mondanom sem kell én nem viszonoztam...

és Ő cdsak aggódott értem,erre én is megnéztem az ővét és érdekes sms-t találtam. Amire Ő azt mondta ez a hölgy befolyásos nem küldhettem el durván...


1 szó mint 100 bizalmatlanság a jele ha beleakarsz nézni levelébe,telefonjába... ami hosszútávon nem fog tudni tovább működni... csak akkor ha inkább a szemébe mondod és tisztázzátok a kérdéseket,félelmeket!!!

én ma már ne néznék bele....

2009. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Kedves valaszado

(OFF) bocsi, nem ertesz maximalisan akkor ne szolj be. Nem vagyok se naiv se hulye.

2009. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Titokban? Nem. Nyltan? Igen :) De ő is viszont!
2009. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk közös e-mail cimünk van és ha ő ér haza előbb, ő olvassa el a leveleket, ha én érek haza, akkor meg én. Van, hogy néha a férjem telefonját viszem magammal, mert egyforma és összekeverjük. Ilyenkor sincs semmi. De sms-t nem szoktunk küldeni és kapni. Igazából még soha nem küldtem sms-t. Nem is tudom, hogy működik és nem is látom értelmét. Akkor már fel is hivhatok valakit. Gyorsabb, mint egy szöveget begépelni.

Egyszóval néha engem hivnak fel az ő barátai és forditva. Ebből nem csinálunk problémát. Megbizunk egymásban és minden elmondunk a másiknak.

2009. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Szoktuk használni egymás telóját, semmi zrí nincs belőle. Ha félrekacsingatnék nem lennék olyan marha, hogy hülye gyerekes sms-eket irkálok ami bármikor kiderülhet.
2009. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem tenném meg! Szerintem ő sem. Tiszteletben tartjuk egymás privát szféráját.
2009. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
92%
Igen,10 éves házasság után gyanúsan viselkedett,és volt olyan hülye,hogy elrakta az smseket.Ha nem változott volna a viselkedése -már nem rakta ki a mobilját a polcra,többet volt a műhelyében,mint bent,ki-kilesett a fürdőből a mosakodás közben,a szeretkezésekröl már nem is írok...bíztam benne és ez lett az eredmény.Igaz,hogy "csak" smsezett más nőkkel,de az erotikus szövegek...nagyon fájt,hogy képes volt erre.Ez tavaly nyáron volt,azóta még 2x rajtakaptam.Már váláson gondolkodtam,de van egy fiunk.Megbocsátottam /de nem felejtem el neki/,megígérte hogy már nem fog ilyet csinálni.Kb 2 hónapja betartja /vagy ügyesebb,mint azelött??/,néha néha belelesek a mobiljába.
2009. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!