Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleolvastál már titokban...

Beleolvastál már titokban férjed, barátod, barátnőd üzeneteibe (mobil) és ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Soha!

Az az ő magán ügye,hogy kitől mit kap. Sőt a leveleit sem nézem meg, pedig ismerem az összes email fiókját és meg is tudom nézni. De egyetlenegyszer sem jutott eszemben ,hogy olvasgassak.

2009. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Igen, de nem találtam semmit sem.

A párom is bármikor belenézhet a telefonomba!

Ja és nem titokban történt, hanem őelőtte:)

2009. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten szolva meglepodok a valaszokon, en nem ismerek olyan embert,aki ne nezne bele a parja telefonjaba.

En is mindig tiszteletben tartottam a telefon dolgot mignem egyszer nem talaltam a telefonom es a baratomeval meg akartam csorgetni magam, mikor megnyomtam a hivas gombot es egy akkor epp bejovo sms-ben talaltam magam... kitalaljatok mi a sztori vege??? Szoval egy csaj azt ecsetelte,h epp azon abrandozik,h lovagol az akkori baratomon...

2009. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Persze. De ezt nem kell kifejezetten titokban. Ő is elolvasgatja az enyémet, ha úgy alakul. Ez nálunk nem tabu.
2009. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk is közös mail címünk van. Ha üzenet jön a telefonra, akkor az olvassa fel, aki közelebb van.

Persze ha gyanúsan viselkedne, lehet, hogy szemfülesebb lennék, és ha van olyan "béna" hogy nem törli az üzit, hát vállalja a következményeket is.

2009. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

Volt már rá példa, de nem féltékenységből, hanem véletlenül. A párom telefonja elég bonyolult és a bejövő üzenetek közé keveredtem.

Miután megtanultam kezelni a telefont, most már csak és kizárólag a párom kérésére nézem meg a telefont, ha ő nincs telefonközelben és megkér, hogy nézzem meg ki és mit írt.

A bizalom kölcsönös.

2009. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%

Képzeljétek, hogy jártam valamelyik nap!

A férjem aludt én tévéztem, egyszercsak a telefonja beugrott a kezembe és megnyitotta az üzenetek menűpontot.

Ezután rám adta a szemüvegemet és én kénytelen voltam elolvasni az üzeneteit (persze nem féltékenységből)

Ezt úgy hívják, hogy a levéltitok megsértése, akár írott, akár elektronikus üzenetről van szó!

Szégyelje magát mindenki -nemre való tekintet nélkül- aki ilyet csinál!!!!

(lehet lepontozni)

2009. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

Mindíg is tudtam ,hogy sok álszent ember van, de hogy ennyi?! Bizalom meg levéltitok meg privát szféra, na ja. Ha-ha-ha! Az ember csak magában bízhat 100%-an.

Éppen az ilyen álszent magatartás vezet oda, hogy akit megcsalnak, már mindenki tudja, látja, csak az illető nem, mert homokba dugja a fejét.

Na persze, amiről nem tudok, az nem fáj, ugye?

És egyet jegyezzen meg mindenki, nincs hűséges férfi! Tudom, hogy sokan azt hiszik, hogy az ő barátjuk, férjük az...aztán majd belelóg a kezük a bilibe. Minden pasi kihasználja a kedvező alkalmat!

Férfi vagyok, tudom, miről beszélek!

2009. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23%

Bem vagy te férfi, csak annak hiszed magad!

Nívón aluli válasz volt!

2009. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%

Fáj az igazság mi? Jobb nem végiggondolni, mert akkor kiderül, hogy nekem van igazam?!

Én tuti férfi vagyok és őszinte, nem olyan álszent mint te.

2009. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!