Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok, amiért eszem...

Hülye vagyok, amiért eszem ágában sincs beleolvasni mások leveleibe és üzeneteibe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

hát nem feltétlen vagy hülye jó h tisztelsz másokat

"jó dolog a bizalom de mégjobb az ellenörzés" Lenin

de azért ebben is van valami

2010. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy hülye, már miért lennél?? Ez így korrekt azt hiszem!
2010. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, bevallom, én néha belenézek barátom sms-eibe.. Bízok benne, csak ez kell, hogy tényleg, 100%osan megbízzak, és ne legyek kicsit se féltékeny. Ő tud arról, ha én épp belenézek, mert ott van mellettem.
2010. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem vagy hülye, énse szoktam, mert nem is érdekel, meg személyes is. Nekem se lenne jó, ha más beleolvasna:)))
2010. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem,kicsitt bővebben ha lehet. De miért lennél hülye ?
2010. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
9%

A kérdésedben mindenki hülye, mert az hülye aki ilyen hülyeséget kitalál, mert ez akkora hülyeség, hogy ritkahülyének kell hozzá...

Te meg azért vagy hülye, mert egy ilyen alap kérdést elhülyéskedsz, vagyis megkérdezed ezt a kérdést, amire már 99,99% hogy eddig is tudtad rá a választ...

2010. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó idézet, igaz is, csak én irtózom attól, hogy mások belepiszkáljanak a magánéletem azon részébe, amihez nincsen közük, ezért inkább én sem teszem. Azért tettem fel a kérdést, mert már nem tudom, mi a jó megoldás.


Olvassam el, amit maguktól nem mutatnának meg nekem és legyek önelégülten boldog, ha megtudok valami kellemetlen,kompromittáló dolgot, vagy legyek ostoba, tudatlan liba, aki naiv módon nem ellenőrizget senkit, aztán becsapják. Szerintem itt nincsen arany középút, vagy nézem vagy nem.


Köszi a válaszokat!

2010. szept. 24. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye...de igy soksszor lemaradsz infokrol, amik esetleg fontosak lehetnének a számodra, nem gondolod?
2010. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, kedves Kérdező, ha itt valaki hülye, akkor az max. ez a nő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha gyanakszol valamire, még elmegy.
2010. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!