Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Képesek lennétek...

Anyukák! Képesek lennétek beleolvasni 15 éves fiatok naplójába?

Figyelt kérdés
Amikor kinyitottam az asztali szekrényem, rögtön kiesett a naplóm, pedig mindig leghátulra teszem, ahonnan lehetetlen lenne előre csúsznia. Sokat gondolkodtam és arra jutottam, hogy ha valaki a családból, akkor ő olvasott bele. (Azóta rendesen elrejtettem)
2011. máj. 21. 20:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Viszont az én fiam 17 éves, én meg 33 vagyok.Így nincsen olyan nagy generációs különbség.Mindet tudok, elmondja, mikor mit csináltak, tudja, hol a határ, még nem csalódtam benne.

2011. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Hmmm, hát egyszer nővérem naplóját a budiban találtam meg. Valaki jól olvashatta mint egy újságot, kakilás közben. :D
2011. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Én ezért szoktam rá a blogolásra. Anyám nem tudja használni a sz.gépet :)
2011. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Én nem. (vagy ha mégis, akkor ügyelnék, hogy nehogy megtudja, csak jóindulatbóenném, és bármi van ott írva, nem vetném a szemére) Szóval a válaszom: nem
2011. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Elevenem illik beleolvasni más naplójába...
2011. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A lányoméba sem olvasok bele, pedig el sem dugja. Tabu.
2011. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok nő és nem vagyok szülő, de én maximum drogügylet vagy bűncselekmény gyanú esetén matatnék a gyerekem dolgai között, puszta kíváncsiságból viszont soha.
2011. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem függ attól milyen az anyukád. (Nekem feltúrta a szobát mikor rájött, hogy naplót írok. Azt nem tudom megtalálta-e, de azóta is hallgathatom, hogy nincs jogom naplót írni. Biztos titkolnivalóm van előtte, és neki joga van mindent tudni.)
2011. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%

Én nem vagyok álszent, úgyhogy bevallom, hogy beleolvasnék.

Ahogy az itt tiltakozók is.

Természetesen nem szidnám le érte, meg nem dörgölném az orra alá, hogy mit találtam.

Ellenben, ha őszintén leírta az érzéseit, a gondolatait, akkor azt "gátlástalanul kihasználnám", hogy a továbbiakban jobban megértsem, és javítsak a kapcsolatunkon.

2011. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Én apától tartok, ha elolvassa, utálom, ha bemegy a szobámba.


Amúgy nem tenném.

2011. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!