Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Képesek lennétek...

Anyukák! Képesek lennétek beleolvasni 15 éves fiatok naplójába?

Figyelt kérdés
Amikor kinyitottam az asztali szekrényem, rögtön kiesett a naplóm, pedig mindig leghátulra teszem, ahonnan lehetetlen lenne előre csúsznia. Sokat gondolkodtam és arra jutottam, hogy ha valaki a családból, akkor ő olvasott bele. (Azóta rendesen elrejtettem)
2011. máj. 21. 20:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
97%

kedves anyukák!


amióta az én kedves anyukám titokban elolvasta a naplómat, azóta annyira sem vagyok vele őszinte, mint voltam. pedig nem titkoltam semmit, de a bizalom nem cukorka. azóta eltelt már 6 év. na, jó olvasgatást.

2011. máj. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%
Gyerekem nem lesz, de előlem nincs biztonságban semmi, mindent elolvasok. Naplót, levelet, amit épp találok. Az emberek túl érdekesek.
2011. máj. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A fiam megbízható, soha nem kaptam rajta semmi hülyeségen és hazugságon így a 100%-os bizalmam élvezi.
2011. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha megtudnám,hogy valaki elolvassa a naplómat,biztos megromolna az illetővel a kapcsolatom.Ebből kiindulva nem lennék képes más naplóját olvasgatni
2011. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Az őszinteség fáj?:D Nem volt hasznos a válaszom? Vagy morális értékelés is megy?:D
2011. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként nincs velem különösebb probléma, nem állok bukásra nem vagyok bűnöző stb., anyi oka lenne rá, hogy beleolvasson, hogy sokszor mondja, keveset tud rólam. Egyébként nem vagyok az a mesélős típus, szóval ebbe van igazság, de nem titkolózok előtte. Remélm nem olvasott bele, mert egyébként bárki beleolvasna, nem tudnék rá úgy tekinteni mint azelőtt (óriásit csalódnék benne). Szerintem ennek csak az érzi igazán a súlyát, aki szintén ír(t) naplót.

2011. máj. 22. 14:35
 27/27 anonim ***** válasza:

tegnap 21:08 vagyok

Én komolyan gondoltam, amit beírtam és nem vagyok álszent.

2011. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!