Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy visrlitek, ha a...

Ti hogy visrlitek, ha a férjetek/párotok rajtatok tölti ki a feszültségét amikor valami baja van?

Figyelt kérdés
Ha tőletek független dolog miatt ideges vagy rossz kedvű és titeket kezdenek el savazni. Hogyan kell ezt kezelni?
2015. máj. 11. 20:08
1 2
 11/15 Költőnő? ***** válasza:
73%
Az, h mindezt hogyan; kurtára nem mindegy. Mert ha ideges és odaszól, az még csak-csak. De ha szólok neki szelíden, h ne rajtam töltse és hepciáskodik vki, no az már nem. Bár - hol kopogjam le - általában szokott segíteni ha nem támadok vissza kapásból és nem is nyelek be mindent.
2015. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van..... Nala is nalam is.

En ha ideges vagyok o is ideges lesz. En kiabalok mindenert,meg azert is ha nem ugy all a hajam ahogy en akarok,a legkissebb dolgokert is. Es ideges vagyok,feszult,ez ra is kihat...

Forditva pedig: Ideges,en probalok higgadtan beszelni,o kiabal,en meg mindig higgadt vagyok,( neha felkapom a vizet az is igaz) de ha nme kiabalsz ,es nyugodt vagy abba hagyja.

igy kell kezelni.

Nem veszed eszre,max annyit mondasz hogy igen,aha,oke rendben. de halal nyugodtan,poker face-val.

2015. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sose fordult elő ilyen. Én sokkal hajlamosabb vagyok erre, de igyekszem kontrollálni magam, nyilván van az a fáradtsági szint, ahol már nem megy. Viszont még a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy ha bármi van, akkor azonnal figyelmeztetjük a másikat. Működik.
2015. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő. Átmentem jégkirálynőbe és úgy kezeltem mint egy idegent, udvariasan hidegen és jó nagy távolságot tartva. Nem fordult elő többet.
2015. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Már a kapcsolatunk elején megmpndtam, hogy én ezt nem tűröm. Elsőre szólok, másodikra elhagyom egy szemrebbenés nélkül.


Nem is cs.sztet, inkább elvonul, meditál, bringázik, vagy csak olvas.

De ugyanígy én sem rajta élem ki a stresszt, akkor bedugom a fülest és énekelek, míg lemegy a feszültség.

2015. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!