Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy visrlitek, ha a...

Ti hogy visrlitek, ha a férjetek/párotok rajtatok tölti ki a feszültségét amikor valami baja van?

Figyelt kérdés
Ha tőletek független dolog miatt ideges vagy rossz kedvű és titeket kezdenek el savazni. Hogyan kell ezt kezelni?
2015. máj. 11. 20:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*viselitek...
2015. máj. 11. 20:08
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Volt már ilyen kapcsolatom, ahol akármi baja volt az exemnek, mindig minden rajtam csattant. Azzal magyarázta ki, hogy kiprovokálom. Szerintem ezt nem lehet elviselni és nem is kell. Az ilyen ember szánalmas.
2015. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez néha elkerülhetetlen, az ember nem tudja magát mindig kontrollálni, a baj ott kezdődik amikor ez rendszeres és/vagy nem kér ezért elnézést.
2015. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem is szokta ezt mondani, hogy én provokàlom ki, mikor nem is csinálok semmit
2015. máj. 11. 20:16
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
És ezek után képes vagy egy ilyen emberre férfiként tekinteni?
2015. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ez pont forditva van én hozom haza a munkahelyi problémákat de valakinek muszáj elmesélnem 28 N
2015. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Amikor velem ezt probalta,kozoltem vele,hogy apukam te nagyon rossz helyen jarsz es allitsd a pofad alapra mert itthagylak a pi...ba!nem a popojabol rangatott ki h velem ugy beszeljen ahogy,mert o ideges....
2015. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

nekem nőben volt ilyen.

ki kell dobni, jobb ötletem nincs

2015. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy kapcsolatban előfordulhat, hogyha az egyik fél feszült, akkor otthon a párjával is ingerültebb, mert a bajon jár a esze. Empatikus társ ilyenkor képes megnyugtatni, vagy legalább hagyja, ameddig magától lenyugszik. Az viszont egyáltalán nem elfogadható, hogy savazni kezdje a másikat! Ez tipikusan bántalmazó hozzáállás, belerúgtak felülről, nem meri visszaadni, úgyhogy keres valakit, aki gyengébb nála, és őt kezdi ki! Tényleg szánalmas! Hogyan kell ezt kezelni? Egyszer diplomatikusan figyelmezteted, hogy mennyire kiábrándító és férfiatlan, amit csinál, a másodiknál pedig szakítasz.
2015. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk aposom ilyen, anyosom turi 30 eve, nem ertem hogyan. En a kapcsolatunk elejen kozoltem a parommal, hogy egyszer beszel ugy velem mint az apja az anyjaval, az volt az utolso beszelgetesunk. Aposommal meg azt kozoltem, hogy senki nem beszelhet igy velem, ugyhogy vegyen vissza, majd tavoztam :-)
2015. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!