Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy év után a párom elmondta,...

Egy év után a párom elmondta, dagadt vagyok, ezért nem kíván. Miért?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb 10 kg felesleg, de ez a megismerkedésünkkor is megvolt, a kapcsolatunk alatt nem híztam. Régen mindig azt mondta, hogy sok a munka, nagy a stressz és azért nincs kedve. Most egy év után elmondta, hogy ő a vékony lányokat szereti (holott ő is mackós) és nem kiván engem, megkértem, hogy mutassa meg, az milyen.. én alakatilag soha sem leszek olyan fiús:( Teljesen magam alatt vagyok, megkértem, hogy egy ideig ne találkozzunk:( Nem értem, akkor miért ment bele a kapcsolatba, miért hagyta, hogy megszeressem?
2015. máj. 7. 20:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Hát aki kilóra értékeli a párját....


"Régen mindig azt mondta, hogy sok a munka, nagy a stressz és azért nincs kedve."

Tehát egy éve vagytok együtt, és pár szex volt összesen, - az nem sok, ha megszeretted, az nehéz.

Ő nem szeret túlzottan, avagy semennyire se.

Látod milyen sokan gondolják, hogy a te alkatod tök jó, - szerintem is...

Lépni kell!

2015. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Kérdező, 165 centihez 65 kg nem kövér, ez a normális felső határa, ergo teljesen jó a súlyod. Főleg, ha homokóra alkatod van, mivel akkor arányosan oszlik el rajtad az a 65 kg. Ha ilyen alkatod van, akkor meg csinálhatsz bármit, sosem fogsz így kinézni: [link] De ezzel nincs is semmi baj.

Egyik barátnőm egyébként ugyanilyen alkat, mint te, magasságotok-súlyotok is megegyezik, és tök jó csaj, a férfiakkal sincs gondja, szóval nehogy azt hidd, hogy nem találsz olyan embert, akinek így tetszel, főleg ilyen fiatalon.

A párodat meg kérlek szépen, dobd ki. Ne hagyd, hogy egy ilyen barom levigye az önbizalmadat, ennél ezerszer jobbat találsz.

Egyébként rosszul vagyok az olyan "férfiaktól", akik kb. szétfolynak, de azt elvárják, hogy modellalkatú csajok ugrálják körül őket. Előbb talán tükörbe kellene nézni, és azután kritizálni másokat.

2015. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Egyébként aki szerint a kérdezőn minimum 15 kg felesleg van, mit gondol, hány kilónak kell lennie egy 165 centis nőnek? 30-nak?!
2015. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
0%

Felesegem a 173 centijehez 54 kilo volt amikor megismerkedtunk, es baromi csinos volt.


Akkor nyilvan a 165-hoz a 65 rengeteg. 50 kilora saccolnam azt amit en esetleg csinosnak mondanek.


A "65 kilo a normalis felso hatara" mondas lehet hogy orvosilag igaz, de itt izlesrol vitatkozunk, nem orvosi kategoriakrol.

2015. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
173 centihez 54 kg elég kevés. Én 170 centihez voltam ennyi, és akkor már kiálltak a bordáim, elég sovány voltam (bár ha a feleséged könnyebb csontozatú vagy máshogy oszlik el rajta, akkor lehet, hogy jól nézett ki 54 kg-mal).
2015. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy jol nezett ki, hanem biztos :)


De ez izles kerdese, aki a vekony, sportos lanyokat kedveli, annak nem fogod tudni bemagyarazni hogy egy duci lany csinos, mert nem fogja annak latni, es ez forditva is igaz.

2015. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de a kérdező ettől függetlenül nem kövér, ha fogyni akar, akkor sem kell 15 kilót fogynia, hanem 5-10-et. A párja meg ettől függetlenül paraszt, mert ha valaki a vékony lányokat szereti (mint gondolom te), akkor ne hitegessen egy évig egy olyan lányt, akihez nem vonzódik, mert annak úgysem lesz jó vége
2015. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

olvass vissza, leirtam par gondolatot a temaban, egyaltalan nem biztos hogy hitegette.


amugy meg tolem a kerdezonek egy grammot sem kellene fogynia, engem nem erdekel hogy milyen.

2015. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!