Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy apád...

Volt már olyan hogy apád beszólt, hogy milyen ronda vagy, vagy hogy milyen dagadt vagy?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem, jófej apám van, inkább dicsérni szokott. Anyám ellenben naponta elmondja, hogy fogyjak le, hogy milyen ronda a bőröm, a körmeim, vagy valami más. Mindig talál valamit. És mindig azokkal a dolgokkal cs*szeget, amiken nem tudok változtatni, akárhogy próbálom :/
2014. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekem minden nap mondta az alkoholista apám, hogy undorító, dagadt disznó vagyok és elvette előlem a kaját -is-.

Szerencsére azóta anyámmal szétmentek, én meg nem tartom vele pár éve a kapcsolatot.

2014. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Soha. Mondjuk dagi nem vagyok, soha nem is voltam. De azért szépségkirálynő sem. Tisztában vagyok önmagammal, én is ugyanúgy látom a hibáimat, mint mások. Pl. nagy az orrom. Szoktunk rajta viccelődni, de ennyi. Bunkó beszólások egyébként mással kapcsolatban sincsenek nálunk otthon.
2014. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Farmerban, pólóban, vállon átvetett kistáskában álltam, erre apukám azt mondta, hogy olyan vagyok, mint egy jólfejlett túrista. Szóval, hogy nem vagyok elég nőies. Anyu mindig csak azt mondja, hogy egy kis smink feldobná az arcom, meg hogy "olyan üres a nyakam", tegyek fel nyakláncot. Dagi is vagyok, de azt soha nem merik felhozni. Szerintem félnek, hogy rájuk ülök. :D
2014. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Apám nem, szerintem észre sem venné, ha fölszaladna pár kiló, nameg ő tapintatosabb ennél, anyám viszont folyamatosan erre célozgat.

Hogy el fogok hízni, ha nem mozgok, és hogy hatvanhárom kiló azért kicsit sok, meg hogy mozduljak már ki a lakásból, meg hogy most dől el, hogy később milyen kondiban leszek - de azért folyamatosan veszekszik velem, hogy miért nem eszem meg a tízóraimat, meg az iskolában az ebédet, meg hogy miért nem reggelizem, és megsértődik, ha megmondom neki, hogy nem szeretem a csokit, ezért köszönöm, de nem kérek mikulásra édességet. Erre az a válasz, hogy arról ő nem tehet, azt a mikulás hozta.

Hozzátenném, 15 éves vagyok. 170 cm, és 63 kg - a súlyom nagy, mert a múlt évig kemélyen sportoltam, viszont egy sérülés miatt abba kellett hagynom. Azóta két kilóval lettem nehezebb, és 10 cm-rel magasabb.

Néha az az érzésem, hogy a szülők nem mindig vannak tisztában azzal, hogy a gyerekük mennyi idős, milyen fejlett, vagy hogy milyen az egyéni bioritmusa - reggelizni pl. egyáltalán nem szoktam, mert ha kilenc-fél tíz előtt eszem, akkor egész nap rosszul leszek. Anyám meg nem érti.

Néha nagyon tapintatlanok tudnak lenni, és valószínű, hogy csak a dühét töltötte ki rajtad.

2014. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem szólt apukám, mikor meg voltam hízva, de persze ezt én is tudtam, nem sértődtem meg.

Most az a baja, hogy a kockahas nem nőies, de ez meg már nem érdekel:))

2014. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, pontosan illik ez a viselkedés az én anyámra is! Állandóan szívat a súlyommal (oké, molett vagyok, de nem kövér, és engem nem zavar, jól érezném magam a bőrömben), de közben állandóan veszekszik, hogy alig eszem (amúgy nem is lenne étvágyam többet enni) és folyton édességgel töm esténként. Szabályosan hisztizik, ha nem kérek belőle. Bezzeg, ha megeszem a csokimikulást, amit a suliban kaptunk, akkor megint elkezdi, hogy nem kellene annyit ennem. De ha ő adja, akkor besértődik, ha nem kérek... Komolyan nem értem.
2014. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Hupsz, utolsó előttinek ment :D
2014. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nevelőapám szólt be rendszeresen h mekkora nagy a seggem (serdülőkorban voltam).. aztán mikor egy év múlva lefogytam megjegyezte, hogy biztos szottyadtak lettek a melleim (mintha amúgy köze lenne a melleimhez..)
2014. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Ajánlott válasz ilyen esetre:


Apád:

- Ronda vagy!

Te:

- Nálad azért sokkal szebb vagyok!

Apád:

- De én férfi vagyok!

Te:

- Ja bocs, akkor lassabban mondom: nááálaaad aaazééért sóóokkaaal szeeebb vaaagyoook!

2014. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!