Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy év után a párom elmondta,...

Egy év után a párom elmondta, dagadt vagyok, ezért nem kíván. Miért?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb 10 kg felesleg, de ez a megismerkedésünkkor is megvolt, a kapcsolatunk alatt nem híztam. Régen mindig azt mondta, hogy sok a munka, nagy a stressz és azért nincs kedve. Most egy év után elmondta, hogy ő a vékony lányokat szereti (holott ő is mackós) és nem kiván engem, megkértem, hogy mutassa meg, az milyen.. én alakatilag soha sem leszek olyan fiús:( Teljesen magam alatt vagyok, megkértem, hogy egy ideig ne találkozzunk:( Nem értem, akkor miért ment bele a kapcsolatba, miért hagyta, hogy megszeressem?
2015. máj. 7. 20:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tűnik, ló helyett szamár esete sajnos.
2015. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom, ló helyett szamár voltál...kinek kéne egy dagadt pasi, aki túl sokat gondol magáról? Szerintem válts. Nem kell mindenkinek anorexiásnak lennie.
2015. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de egy bunkó a párod. 10 kg nem olyan sok, ráadásul így ismert meg. Dobd ki. Jobbat érdemelsz.
2015. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 Plaga ***** válasza:
15%
Sovány ló helyett egy kövér szamár?
2015. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Mert kéznél voltál, kapható voltál. Most valószínűleg van más a láthatáron, így mehetsz
2015. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
82%
Zavard el a fenébe. Keressen magának anorexiás modelleket, legfeljebb képen röhögik. Szánalmas...
2015. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
De akkor mire kellettem? Csak pénzkidobás voltam neki a virágokkal, meg a randikkal? Gondolom az a néhány reggeli, amit "kapott cserébe" nem sokat ér, ha az ő részéről nem voltak érzelem:(
2015. máj. 7. 20:50
 8/48 anonim ***** válasza:
68%

Dobd ki.

Nem érdemelsz meg ilyen hapsit.

Sajnos en is a nincs ló jó a szamár alapra gondolok :(

2015. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
88%
10 kg felesleg pedig bőven nem a dagadt kategória.
2015. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Küzdök a súlyommal, de másoknak tetszem így is, nem gondoltam, hogy neki nem:( És ő sem futópadon éli az életét. Volt egy barátnője, ő nagyon vékony volt, én soha sem leszek olyan:( Eddig úgy-ahogy elégedett voltam magammal, most tükörbe sem tudok nézni:(
2015. máj. 7. 20:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!