Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy év után a párom elmondta,...

Egy év után a párom elmondta, dagadt vagyok, ezért nem kíván. Miért?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb 10 kg felesleg, de ez a megismerkedésünkkor is megvolt, a kapcsolatunk alatt nem híztam. Régen mindig azt mondta, hogy sok a munka, nagy a stressz és azért nincs kedve. Most egy év után elmondta, hogy ő a vékony lányokat szereti (holott ő is mackós) és nem kiván engem, megkértem, hogy mutassa meg, az milyen.. én alakatilag soha sem leszek olyan fiús:( Teljesen magam alatt vagyok, megkértem, hogy egy ideig ne találkozzunk:( Nem értem, akkor miért ment bele a kapcsolatba, miért hagyta, hogy megszeressem?
2015. máj. 7. 20:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Nézd, ez a lény nem érdemel meg. Én a kapcsolatunk alatt sajnos híztam, le sem merem írni, de kb. 30 kg-t. Most azon vagyok, hogy lemenjen, edzőterem, kaja stb, de a férjem pont tegnap mondta, hogy kíván és mikor lesz kisbaba. Még így is! Akkor szerinted mennyire szeretett téged ez az egyed, ha így ismert meg és még így is bunkó??? Akármennyire nehéz, válts, hagyd a fenébe.
2015. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem miert kell ocsarolni a pasast. Gondolom nem kotelezo hogy az embernek a duci lanyok tetszenek (igen, a kerdezo erosen duci kategoria, nem 10 kilo van rajta hanem legalabb 15).


Az a rettento becsapos dolog, hogy egy jol oltozkodo non elso pillantasra nem latszik a sulyfelesleg. Gondolom a baratod elkezdte veled a kapcsolatot mert szimpatikus voltal, ruhaban meg nem tunt fel hogy mennyi az annyi. Lehet kicsit vastagabbnak tuntel mint amit o szeret, de ennyi.


Aztan amikor lekerult a ruha jott az igazsag pillanata es a keseru csalodas, hogy bizony itt is ott is hajas a leanyzo. Ha egy eve vagytok egyutt es "regen" is kifogasokat keresett, akkor SOHA nem tetszettel neki meztelenul, es mindig taszitottad szexualisan. Ettol fuggetlenul lehet hogy az egyeb ertekeid miatt probalkozott a kapcsolattal, de mostanra be kellett latnia hogy nem megy.


Szakitsatok, aztan ennyi. Majd talalsz olyat akinek az ilyen alkatu lanyok tetszenek mint te.

2015. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
59%
Persze a kérdező egy évig le sem vette a ruháit, amik persze mind minimum 10 kilóval kevesebbnek mutatták. :D Na azért ez már nagyon erőltetett.
2015. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Nem, az ilyesmi nem egy év alatt derül ki, az ember már hamarabb tudja, képes-e vonzódni a másikhoz.

Ha pedig valaki azért szakít, mert a vékonyabb lányokat szereti, akkor ezt tudnia kell az elején is.

2015. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Nyilvan mar az elejen kiderult hogy nem jon be szexualisan a baratnak, hiszen a kerdezo szerint regen is csak kifogasokat keresett.


De rengeteg oka lehet hogy miert nem lepett le azonnal. Az itteni nagyokosok akkor is csak kritizalnak, elmondanak minden szemetnek csak azert mert az a bune hogy nem tetszenek neki a kover lanyok.

2015. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A bűne az, hogy egy évig hitegetett valakit. Nekem nem tetszenek a sovány férfiak, de ettől még nem tolnék ki velük, hogy jó egy év alatt magamba bolondítom, aztán meg bocs, de nem kívánlak, mert igazából soha nem is tetszettél.

Na, ez az aljasság.

Van olyan, hogy meg tudunk valakit szeretni annak ellenére, hogy nem pont az esetünk, de ha nem megy, ha nem jön össze az a fránya vonzalom, akkor ne hülyítsük már a másikat ennyi ideig!

2015. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod eldonteni latatlanul hogy csak hitegette? Ismered a gondolatait, az erzeseit, a terveit a jovore nezve, a korulmenyeket, ismersz egyaltalan BARMIT azon kivul amit a kerdezo hajlando volt (nyilvan a sajat szemszogebol) nekunk elmondani?


Egy pillanatig sem merul fel benned a gyorstuzelo itelkezesnel, hogy esetleg nem vagy minden informacio birtokaban, es amit nem tudsz azt a sajat elkepzeleseddel, frusztracioiddal toltod fel?


Hiszen egy ferfi akinek nem tetszenek a kover lanyok, csak egy szemet lehet, minden mas forgatokonyv elkepzelhetetlen?

2015. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik normális esetben, legalábbis szerintem, hogy van olyan alkat, arc, vagy akár belső tulajdonság, amihez nem tudok vonzódni, nem megy, hiába. Akkor olyan emberrel nem jövök össze. Mert akkor nekem sem jó, őt meg borzasztóan megbánthatom ezzel.

Maximum akkor jövök össze ilyen emberrel, ha annyira beleszeretek, hogy már nem is érdekelnek a külső hibái.

De hogy ennyi időt elraboljak valaki életéből, hogy átverjem, hogy megbántsam, az nem az én stílusom és nem is igazán tudom tolerálni az ilyesmit.

Biztos az én hiányosságom, de sajnos én már csak ilyen vagyok.

2015. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%

Hogy te milyen vagy vagy milyennek kepzeled magad az a kerdes szempontjabol irrelevans.


Szerintem senki nem lett atverve. Probalkoztak, nem jott ossze, oszinten meg lett mondva hogy mi a gond. Tobbet nem tudunk, ugyhogy nem kell eleve rosszindulatot feltetelezni.


Hogy nem ugy ment a dolog ahogy optimalis mindenki szamara? Nem. Es? Az eletben altalaban elkepzelunk valamit, tervezunk, probalkozunk, nem jon ossze, van ilyen.


Lehet maga a ferfi sem tudta sajat magarol hogy nala ez a dolog nem mukodik. Lehet azt kepzelte hogy majd menni fog. Majd ha meglesz az osszhang akkor a koverseg mar nem lesz akadaly.


Lehet feljott ide a gyakorira az elejen, megkerdezte hogy mit csinaljon, van egy lany aki szimpatikus neki, helyes is, de egyszeruen tul kover az o izlesehez, es akkor a sok okos (amugy kover) no elmagyarazta neki hogy a testalkat nem akadaly, hiszen a szerelemnek feltetel nelkulinek kell lennie, a szerencsetlen meg elhitte, es probalkozott.

2015. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Jaj, hat ez nem hitegetes. Nekem a sportos pasik tetszenek, a mackos fiukat joforman eszre se veszem, de egyszer nekem is volt mackos pasim ennek ellenere, mivel belsoleg nagyon megfogott. Elso majd' 1 evben minden jo volt, szex is rendben volt, imadtam ot es tetszett is, mert teljesen elvakitott a szerelem. Aztan volt egy nagy veszekedesunk, amikor rohadt nagyot csalodtam benne a hozzaallasa miatt es a veszekedes kozben, mint egy villamcsapas felnyilt a szemem es azt kerdeztem magamtol, hogy mi ez a megereszkedett pocak, szetrepedezett bor a karjan, sonka a combjan es ugy altalanossagban ki ez a sertes, aki mellett estenkent fekszem??? Na, onnantol semmi mast nem lattam, csak azt a hajas disznot, aki egyebkent gondolkodasban se illett hozzam. Semmit nem vart az elettol, megmozdulni se akart soha, csak ulni otthon ez varni a pizzafutart egesz eleteben!

Szoval van ilyen, hogy a szerelembe szerelmes az ember, nem pedig abba, aki ezt elviekben megtesteditene szamara.

Ettol fuggetlenul kerdezo, te nem vagy hajas. Van rajtad felesleg, de ezt ledolgozhatod konnyeden. En 10 kilot megfelelo dietaval, futassal 2 honap alatt leadtam. A helyedben kivagnam a pasit, lefogynek es hagynam, hogy egye a fene, hogy mit veszitett!

2015. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!