Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy év után a párom elmondta,...

Egy év után a párom elmondta, dagadt vagyok, ezért nem kíván. Miért?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb 10 kg felesleg, de ez a megismerkedésünkkor is megvolt, a kapcsolatunk alatt nem híztam. Régen mindig azt mondta, hogy sok a munka, nagy a stressz és azért nincs kedve. Most egy év után elmondta, hogy ő a vékony lányokat szereti (holott ő is mackós) és nem kiván engem, megkértem, hogy mutassa meg, az milyen.. én alakatilag soha sem leszek olyan fiús:( Teljesen magam alatt vagyok, megkértem, hogy egy ideig ne találkozzunk:( Nem értem, akkor miért ment bele a kapcsolatba, miért hagyta, hogy megszeressem?
2015. máj. 7. 20:41
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
59%

Nehogy elkezdj miatt a bunko paraszt miatt fogyózni. Nehogy tönkretedd magad!!!

Dobd ki a francba! Mellesleg neked kellhet egy kövér fiu de a kövér fiúnak jobb kell mint egy ,, kövér" lány. Na azért álljon meg a menet...

Húzzon a sovány életképtelen anorexiás libáiba!!!

2015. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
40%
Most miért is kell szidni a vékony lányokat? Szerintetek ilyenkor jobbak vagytok, mint a szóban forgó pasi? Szánalom...
2015. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
58%
Most miért kell a vékony, formás nőket leszólni, leanorexiásozni? Itt ezek a válaszolók túlsúlyosak, és kompenzálni akarnak? A túlsúlyos nőket sem tehenezte le senki. Akkor persze mindenki fel lenne háborodva... Kérdező, egyébként nem vagy duci, meg hasonlók...
2015. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
84%
Mindentől függetlenül: egy kövér pasi ne dagadtozzon le egy 10 kg túlsúlyt viselő nőt, se ne gondolja azt, hogy a "neki járó" vékony lányoknak a kövér lesz az esete.
2015. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kíván, mert nem a te alakod az ideálja...és hogy miért volt veled együtt azt ő tudja...


Ismertem egy lányt, nőiesen telt volt mint te...mosolygós aranyos pörgős kedves lány volt...aztán egy idióta beszólt neki ő meg elkezdett fogyózni...beesett az arca, nem mosolygott, csendes visszahúzódó lett...szó szerint elcsúnyult szegényke...pedig előtte nagyon jól nézett ki, még akinek a vékony alakok jöttek be szerintük is tuti csaj volt, mert a kisugárzása, a mosolya, a kedvessége megnyerő volt...


szerintem olyat keress aki így szeret téged...egy évet elvesztegettél erre a pasira, de nem ő a megfelelő partner számodra...

2015. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
70%

23 éves vagy, fiatal, ha jól vettem ki körte vagy homokóra alkattal (nagyon maximum telt, de nem kövér / dagadt! )

Kedves is lehetsz, értem itt a reggelit, törődést, az írásod alapján értelmes is vagy... szóval nyugi. Ilyen paraméterekkel kizárt, hogy ne találnál valakit, akinek a leggyönyörűbb vagy testestül - lelkestül. Az a pasi meg, aki így a földbe tiporja egy nő önbizalmát, úgy , hogy ő maga sem egy adonisz... Na az egy kihűlt reggelit sem érdemel, nem még egy cseppnyi szeretetet.. és akkor most finom voltam, és nőies.

2015. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Kérdező én ugyanennyi centihez vagyok/voltam 55kg úgyis lekövérezett az exem. Amúgy ugyanolyan lakat vagyok mint te. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy vannak pasik akiknek soha semmi nem jó. Lesz olyan aki olyannak szeret amilyen vagy és nem elsősorban a külsődhöz vonzódik. Ezt a barmot meg egy percig se sajnáld. Tudom a pasik többsége nincs tisztában vele milyen hatással van egy ilyen beszólás a nőre, vagy csak nem érdekli őket. Ne magadat ásd el azért mert ő bunkó. Nézz tükörbe bátran.
2015. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
58%
akkor menjen a p1csába, ha nem tetszel neki! Milyen férfi az ilyen? Rajtam is van 10 kg felesleg, mert nőgyógy probléma miatt magas hormontartalmú gyógyszert kellett szednem egy évig és azóta se bírom leadni. A párom mondogatja, hogy menjek el futni, mert ős is a vékony lányokat szereti (nem vagyok én se dagadt, de azért vastagabb a karom és a lábam). Ettől függetlenül így is szeret és így is sokszor mondja, hogy milyen csinos vagyok és megkíván, ha csak rám pillant fehérneműben. Ez azért van, mert szeret. Téged a párod nem szeret.
2015. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad 10 kg felesleg, ez egy normális súly sztem.

Tudom hogy nehéz :( Sírd ki magad, pár napig pihenj sokat, vegyél elő egy üveg bort, idd meg, és meglátod jobb lesz 1-2 hét múlva.....

2015. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Bár tudnád azt mondani neki, hogy egy ilyen pöccsel nem kívánsz élni, nemhogy lefeküdni.
2015. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!