Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy év után a párom elmondta,...

Egy év után a párom elmondta, dagadt vagyok, ezért nem kíván. Miért?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb 10 kg felesleg, de ez a megismerkedésünkkor is megvolt, a kapcsolatunk alatt nem híztam. Régen mindig azt mondta, hogy sok a munka, nagy a stressz és azért nincs kedve. Most egy év után elmondta, hogy ő a vékony lányokat szereti (holott ő is mackós) és nem kiván engem, megkértem, hogy mutassa meg, az milyen.. én alakatilag soha sem leszek olyan fiús:( Teljesen magam alatt vagyok, megkértem, hogy egy ideig ne találkozzunk:( Nem értem, akkor miért ment bele a kapcsolatba, miért hagyta, hogy megszeressem?
2015. máj. 7. 20:41
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
97%

Önbizalomnövelésre, leginkább...Nem hiszem, hogy túl sikeres volt a vágyott csapatnál. Gondolom, vannak olyan tulajdonságaid, amik tetszettek neki (kedvesség, stb.), jól érezte magát veled, csak szexuálisan nem vonzódik hozzád.

Lépj túl rajta, ez semmit nem von le a te értékeidből, majd találkozol olyannal is, akinek te vagy a legkívánatosabb.

2015. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
165 cm 65 kg vagyok. Amikor 55 kg voltam, akkor is volt csipőm és mellem, de derékban pociban szinte semmi. Most is van alakom, de arányosan rajtam van ez a tíz kiló.
2015. máj. 7. 21:00
 13/48 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom, annak idején valamiért jó voltál neki, most meg már lenne "jobb" is.

Egyébként sok férfi gondolkodik így (közel sem mindenki persze!), ő maga jó úgy, ahogy van, de a nő legyen szép, csinos, fiatal. Mert neki JÁR egy ilyen nő. Aki meg nem ilyen, azt lelkiismeret-furdalás nélkül sértegeti, mert szerinte megteheti.

Lépj le, ennél a fickónál sokkal jobbat érdemelsz.

2015. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki nádszál. Mégis találnak párt maguknak.

Egy év kapcsolat nem a világ. Érezd magadat jól a bőrödben, és meglátod, amikor kész leszel rá, lesz olyan, akinek te leszel a legszebb.

2015. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

165/65 az nem dagadt, hanem husi semmi koze a dagadthoz, szoval nyugi semmi baj nincs veled NEM vagy dagadt. Vannak emberek akiknek a nagyon vekony nok jonnek be ez ellen nem lehet sokat tenni, de ne utald magad.


Az ilyen nok baromi vonzoak es nagyon nagyon messze allnak a dagadtol:-)

2015. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
93%
"Régen mindig azt mondta, hogy sok a munka, nagy a stressz és azért nincs kedve.", ezek szerint soha nem is volt kiegyensúlyozott a kapcsolat, te többet éreztél bele a kapcsolatba, mint ő. Miért ment bele a kapcsolatba ?, hát mert kényelmes volt, nem mindenki társít az ilyen kapcsolathoz erkölcsi szempontokat. Hogy "miért hagyta, hogy megszeressed ?, hát ő nyilván nem elemezte a te érzéseidet/érzelmeidet. Neki kényelmes volt, kellemes volt, nem élte bele magát a te helyzetedbe. Nem bántásként, csak józanul: meggondolatlan voltál, amikor belementél a kapcsolatba. A külsőségeket tekintve a felek nem mérik saját magukat azzal a mércével, mint a partnert, ezért az, hogy ő mackós, nem jelenti azt, hogy a mackós nőket kedveli. Egy viszont igaz: a kapcsolat mélysége valójában a mélyen levő tulajdonságokon alapszik és nem a külsőn.
2015. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
86%
165/65 az tök jó! Igazán kívánatos, formás! Hány évesek vagytok?
2015. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

23/L és 27/F

2015. máj. 7. 21:15
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Kár az ilyenért szomorkodni!
2015. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
95%
Akkor szórakozásra jó voltál, többre nem, talált jobbat. Hihetetlen, hogy mennyi undorító, szemét, önző ember van ezen a földön. Remélem, ez pasi egyszer jól pofára esik az életben és szembesül azzal, hogy inkább ő a kövér és ronda.
2015. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!