Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férjem 5 év...

Odimama kérdése:

Mit tegyek ha a férjem 5 év után nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 11:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy, akkor is bunkón bánik veled ezekkel a beszólásokkal. Itt nem a gyerek téma a baj.
2015. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már mondták előttem (nem fogom az összes kommentet végigolvasni), de neki ez egyszerűen csak kifogás. Nem akarja bevallani, hogy fél az apaságtól, vagy egyszerűen nem szeretne gyereket, így inkább ráfogja az anyagiakra. Vagy tényleg ennyire pénzközpontú.

Mindegy is, csak "kicsit" furcsa, hogy ez 5 év házasság után ütközik ki.

2015. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
96%

Oké, mégis végigolvastam.

Az első, amit javaslok: rakd sebességbe az agyad, és gondolkozz kicsit! Tudom, persze, aki bunkó a nővel, meg semmibe veszi, mindig az a pasi az álmok netovábbja, meg azt lehet a legjobban szeretni, de basszus, gondolkozz már el! Ilyen életre van szükséged? Most még nem késő váltani, de majd 50 évesen, amikor visszagondolsz, hogy lehetett volna családod, egy megértő, rendes, szerető férjed, ehelyett neked csak egy pöts jutott, aki semmibe vett, lenézett, és család helyett csak a befásult, monoton hétköznapok jutottak, na akkor már nagyon késő lesz ezen szomorkodni.

Oké, oké, te nagyon szereted őt, de ő téged baromira nem. Ő magát szereti, meg a pénzt. Te meg az alárendeltje vagy ebben a kapcsolatban, akit néha jó megd*gni, de véletlenül sem tekint rád társként. Csak egy "agyatlan" bábuként tekint rád. Tényleg erre vágysz? Tudom, durva és fájó szavak ezek, de sajnos ez az igazság, még ha most nem is vagy hajlandó belátni.

Igen, lehet, hogy pusztán megnyugtatásképp hitegetni fog, hogy "majd" valamikor lesz gyereketek, de ez nem lesz több puszta hitegetésnél, mindössze azért, hogy befogd a szád.

Sajnos igaza van annak, aki azt mondja, hogy nem vagy komplett. Aki ezek után ilyen fene mód ragaszkodik ehhez a kapcsolatnak nem nevezhető valamihez, az nem normális, és már bocs, de azt kell mondjam, hogy meg is érdemli a szenvedést. Hogy miért? Mert te direkt keresed, hogy neked rossz legyen. Persze, egyszerűbb idejönni hisztizni egyet, mint tenni valamit a boldogságért. De ha így van, akkor meg ne sírj, hogy te csak egy senki vagy ebben a kapcsolatban. HA nem tetszik, akkor meg lépni kell. Nincs köztes megoldás, vagy ez, vagy az. Rajtad múlik.

Mondjuk szerintem már jóval ezelőtt ki kellett volna lépned ebből a "kapcsolatból", mert ahogy olvasom, nem mostani keletű ez a hozzáállása.


De még egyszer mondom, te döntesz: egy olyan házasságot akarsz, ahol te csak egy szextárgy vagy, egy pénzéhes bunkó pasas mellett, aki lenéz, és csöppet sem szeret, vagy esélyt arra, hogy boldogan élhess, családdal, és majdan unokákkal?

A döntés a tiéd.

2015. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért vicc. De most komolyan ennyire képes vagy bedőlni neki? Ha szeretett volna gyereket, már rég lehetett volna, így meg csak az idődet rabolja, vagyis hazudik neked. Én a helyedben válnék, ilyen palivl nem is érdemes gyereket vállalni.
2015. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Ez a pasi valószínűleg akkor is lekezelően bánna veled, ha nem akarnál gyereket. Ezen gondolkodj el, hogy kell-e neked egy ilyen légkör egy életre (és a már meglévő gyerkőcnek jó-e, ha ezt látja).
2015. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Döbbenetes, hogy ilyen ingatag "házasságokba" akarnak szülni a nők, aztán meg csodálkoznak, hogy egyedül maradnak.


Nem kellene megfelelőn önismerettel belemennie mindkét félnek egy házasságba?

2015. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!