Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férjem 5 év...

Odimama kérdése:

Mit tegyek ha a férjem 5 év után nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 11:56
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
97%

"minden agyatlanak elmond és a folyamatos cseszetetése hogy 300.000 ft-ot keresek és akkor lesz gyerek."

Egy ilyen "férfitól" tudod mikor akarnék én gyereket a helyedben? Soha....

Szerintem addig örülj, amíg nem jön össze a gyerek, mert ahogy ez a pali lenéz téged, én nem sok jövőt jósolok nektek.... Vagy folyamatosan szívni fogsz és örökké hangoztatja majd önnön tökéletességét!

Nekem az első férjem nem akart gyereket, vagyis úgy indult, hogy akar, aztán később mégsem. Ő is minden kifogást kitalált (nem volt ilyen bunkó, mint a te férjed), aztán a végén kibökte, hogy ő tulajdonképpen mégsem akarna... Rá is ment a házasságunk, mert én viszont szerettem volna. A második férjemtől van is már egy lányom, neki még mindig nincs, szerintem nem is lesz, már 45 éves.

2015. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem akar gyereket. Tisztességesebb lenne a részéről, ha ezt nyíltan kimondaná, hogy dönthess a továbbiakról.

Sajnos ha ennyire különbözik a jövőképetek, akkor nem valószínű, hogy van értelme együtt folytatni tovább.

2015. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor csodálom, hogy benne vagy még ebben a házasságban...
2015. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
60%
Az azért elég lényeges info lett volna, hogy már van egy gyereked, akit sajátjaként nevel a férjed is. Ha nem lenne azt mondanám lépj ki a kapcsolatból, így viszont én a helyedben beletörődnék, hogy "csak" egy gyerekünk van.
2015. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
34. hol olvastál ilyet?
2015. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
köszönöm. Most vagy tényleg "elfelejtette" leírni vagy kamu az egész és szórakozik.
2015. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Bence_ ***** válasza:
100%

Jó nagy marha vagy! "minden agyatlanak elmond és a folyamatos cseszetetése hogy 300.000 ft-ot keresek és akkor lesz gyerek."

Becsüld már magad annyira, hogy egy ilyen emberrel szóba se állj. Szerinted majd fogja becsülni a munkád, snyaságod , bármidet? 26 vagy. Rakd rendbe magad és keress egy másik palit.

2015. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Bence_ ***** válasza:
77%
Köszi! Itt valami akkor hibádzik. Kamu.
2015. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Nem kamu van egy lányom csak nem engedte szerkeszteni a kérdésemet ezért kérdeztem újra, ne haragudjatok ezért de nem nagyon értem még ezt az oldalt.
2015. ápr. 15. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!