Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar még egy gyereket?

Miért akar még egy gyereket?

Figyelt kérdés
Mit tennetek ha a férjetekkek megallapodtatok abban hogy lesz egy közös gyereketek de ő még egyet szeretne. De a nő nem szeretne többet szülni,terhesnek lenni. A gyereknek testvére is van a férj régi kapcsolatabol, szeretik is egymást. Hogyan győznetek meg hogy jó ez így?
2014. dec. 28. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kemény dió mert itt nincsen kompromisszum, valaki mindenképpen beadja a derekát.

Abból indulok ki, hogy értelmes felnőtt emberek vagytok, akik képesek mérlegelni a dolgok jó és rossz oldalát. Írjatok listát eszerint, és nézzétek meg melyik oldalra billen a mérleg nyelve. Ha azért akartok/nem akartok gyereket "mert jó ez így", az nem érv.

Legyen ez egy kiterjedt lista.

Ha ez sem segít, akkor az egyik félben (a "vesztes") úgyis tüske lesz azért, mert nem úgy történtek a dolgok ahogy ő képzelte, ez pedig a jövőre is negatív kilátással lehet.

2014. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nalunk is igy volt. Ferjem 3 kozoset szeretett volna. A 3 gyerek nekem is okes, viszont az elozo hazassagombol van mar egy kislanyom, ezert csak 2re bolintottam ra. Elejen hőbörgött rajta, de eszervekkel probaltam elmondani neki, hogy miert nem kellene annyi gyerek. Aztan megertette.

Szerintem igy gyoznem meg. Sok érvet hoznék fel, hogy miért nem lenne jo. Es most nem olyat, hogy pl. faj a szules.. Hanem hogy hosszutavon a felnevelese mennyi idegi es anyagi nehezseg stb. Egyebkent nem is mindenki birja energiaval.

2014. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!