Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férjem 5 év...

Odimama kérdése:

Mit tegyek ha a férjem 5 év után nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 11:56
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem szülsz. Vagy elválsz és keresel olyan férfit, akinek kell a gyerek.
2015. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
33%
Azt, amit a nők többsége szokott ilyenkor: erőltesd, sírj, hisztizz, célozgass, mártírkodj, fenyegetőzz válással, zsarolj, végül hívd àt a kisgyerekes ismerőseidet, hátha attól ellágyul a szíve, és ha mindez nem segít akkor "véletlenül" ess teherbe, amit "véletlenül" csak a 12. hét után vegyél észre és reméld, hogy a férjedet a rátukmált gyerek ellenére még egypár évig mellettetek tartja a lelkiismerete. Ha nem, akkor megint csak mártírkod, legyen ő a szemét, aki egy Kisgyermekes Édesanyát lelketlenül sorsára hagyott..
2015. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
8%
Kamuzd be, hogy fogamzásgátlót szedsz. :) A leghatékonyabb trükk. Különben miért nem akar gyereket? És egyelőre, vagy soha?
2015. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%
Remélem akik felcsináltatják magukat, a párjuk akarata ellenére nagyon megszívják, aztán nevelhetik egyedül a gyereküket ahogy akarják a munka mellett.
2015. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem akar? Házasság előtt akart? Mik voltak a hosszú távú terveitek? Üljetek le, beszéljétek meg. Ha ésszerű dolgok miatt nem akar, akkor dolgozzatok rajta közösen, hogy gondtalanul jöhessen a baba. Ha viszont egyáltalán nem szeretne magadnak is meg kell adni az esélyt, az anyaságra.
2015. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

2-es: te ismered a "nők többségét"? Ha nem, milyen alapon engeded meg magadnak ezt a rosszindulatú választ?


Mit tégy, Kérdező? Ha végképp nem tudsz megegyezni a férjeddel és te képtelen lennél gyerek nélkül élni, válj el és keress olyan társat, aki ugyanígy érez.

2015. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Igazából az anyagiakra fogja,hogy sok pénzbe kerül stb.

De megvan hozzá a az anyagi mert lakás,autó és pénzünk is van. Sajnos az én fizum sokkal kevesebb mint az övé és azt mondja mindig hogy használjam az agyam és ha majd 300.000 Ft-ot keresek akkor gondolkodhatunk gyereken de addig nem. Én már mindent megprobáltam a hisztit, nem szólók hozzá,stb.

Sztem nem az anyagiak vannak a háttérben.

2015. ápr. 15. 12:12
 8/46 anonim ***** válasza:
95%

Lehetosegek:

1, Várni, hátha később akar

2, Lemondani gyerekről

3, Lemondani a ferjtol

4, Pofatlan módon véletlenül teherbe esni

2015. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Véletlenül teherbe esni nem tudom mert mielőtt elmenne azonnal ki is veszi.
2015. ápr. 15. 12:16
 10/46 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem az anyagiak miatt nem szeretne gyereket, ez egyből szembetűnt sajnos. Eddig akart? Vagy mindig csak halogatja, hogy majd majd. Igazából nem tudom mit tegyél, de én a helyedben elgondolkodnék ezen a házasságon így, kezdetnek pedig pár napra elmennék tőle gondolkodni, illetve hogy ő is gondolja át mit is szeretne.
2015. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!