Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férjem 5 év...

Odimama kérdése:

Mit tegyek ha a férjem 5 év után nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 11:56
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Házasságkötés előtt volt szó a majdani gyerekekről?
2015. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

tudod te hányan lettek terhesek a megszakításos módszerrel XD és itt felnőtt emberről beszélünk istenem, ezt nem tudni

de ha ennyire nem akar és ezt te nem tudod elfogadni akkor kénytelen vagy tovább állni...

2015. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Egy 300 nettó alatt is lehet gyereket vállalni

Kettő megvan a joga hogy döntsön arról akar e gyereket, és neked is megvan ehhez minden jogod, de a másikra kényszeríteni a saját akaratunkat nem igazán fér bele egy házasságba.

Kompromisszumot nem hiszem hogy fogtok kötni a leírtak alapján, szerintem ne raboljátok egymás idejét.

2015. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne is legyél terhes "véletlenül", mert ha ennyire ellene van, tuti otthagyna, teszem hozzá jogosan.


Az elején mit beszéltetek meg? Tudta, hogy Te szeretnél majd gyereket? A 300 000 ft-os fizetés elvárás elég kifogás szagú, mert az emberek többsége nem ilyen fizetést kap. Mi a párommal keresünk kb.ennyit együtt és szuperül megélünk az 5 éves kislányunkkal hármasban. Beszélgess el vele, hogy ne kifogásokat gyártson, hanem mondja meg az igazat.

2015. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
78%

"használjam az agyam és ha majd 300.000 Ft-ot keresek akkor gondolkodhatunk gyereken de addig nem"


- A férjed nem ebben a világban él (vagy nem Magyarországon... - anyám 30 év után se keres ennyit, de mégse volt probléma, hogy 2 gyereket tisztességesen felneveljenek, a nulláról indultak szó szerint, és mégsem éltünk nyomorban, apám se keresett mindig jól - sajnos mára elromlott a házasságuk, de teljesen más miatt, az anyagiakat sose vágták gyerekvállalás ügyben egymás fejéhez, hogy ki mennyit keres)


Én ezért a lekezelő hozzáállásáért ott is hagynám. Ha előtte tette a szépet, így jártál, nem tudtad kiismerni, ha előtte is ilyen volt, akkor nem kellett volna hozzámenni.

2015. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
64%
Az a helyzet, hogy ahol az asszony akar gyereket, és az ember meg nem, ott abban a házasságban előbb-utóbb kenyértörésre kerül a sor. Sajnos.
2015. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
95%

Direkt teherbe esni,amikor tudod,hogy ő nem akar hülyeség.

De amúgy amit leírtál, jó nagy p.raszt a pasi. Mi az,hogy csak akkor "gondolkozhattok" egyáltalán a gyerekről ha egy csomó pénzt keresel?? Szerintem nagyon jól tudja,hogy a büdös életbe nem fogsz ennyit keresni, vagy max. akkor amikor már kifutsz az időből. Ezek után biztos kidobnám a fenébe,nem azt mondom tényleg kell pénz egy gyerekhez,na de ennyire az anyagiaktól függővé tenni,am hidd el ha havi fél milliót keresnél ez a pasi akkor se akarna gyereket tőled, csak talált egy jó kifogást.

2015. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Házasság előtt azt mondta hogy igen szeretne egy pár év múlva de én már nagyon úgy érzem hogy szeretnék,meglátok egy terhes anyukát és elbögöm magam. Mindig csak kifogásokat talál semmi mást. Nem akarok véletlenül teherbe esni. De nagyon szeretem ő a második férfi az életemben 26 éves vagyok. A legjobban az fáj hogy minden agyatlanak elmond és a folyamatos cseszetetése hogy 300.000 ft-ot keresek és akkor lesz gyerek. Ez nekem nagyon fáj de mutatóm ki neki.
2015. ápr. 15. 12:28
 19/46 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mondd azt, hogy elválsz tőle. Ha ez sem hatja meg, akkor valóban tedd meg, válj el tőle. Így nem érdemli meg a szeretetedet, ha egy asszonynak megtiltja az ember, hogy a természet és a lélek törvényét kövesse.
2015. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de nem egészen vagy komplett. Megaláz, elhord mindennek te meg eltűrsz mindent és nagyon szereted? Azt hiszem, tőle soha nem lesz gyereked. Legyen egy kis önbecsülésed és lépj meg, ha csak ideiglenesen is !
2015. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!