Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre inkább úgy érzem, hogy...

Egyre inkább úgy érzem, hogy nagyon le vagyok maradva, és kezdek kifutni az időből?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Eddig csak egyszer volt barátom, az is már évekkel ezelőtt, azóta semmi. Egyre több, velem egyidős, vagy tőlem 1-2 évvel idősebb lánytól azt hallom, hogy eljegyezték őket, már az esküvőjüket, gyereküket tervezik.

Tudom, fiatal vagyok még, de ez már annyira aggaszt, hogy mások kezdenek révbe érni, felettem meg elszaladnak az évek, és semmi sincs...


2010. febr. 19. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredve, kedves Kérdező! Szerinted kikből lesznek a 30alatti elvált, kisgyerekes anyukák? Nuku élettapasztalattal korán kötött házasság, gyerek, és nagyon sok esetben az első nagyobb nehézség, és jön a válás...A minőségre menjél, ne a mennyiségre+gyorsaságra!
2010. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!