Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre inkább úgy érzem, hogy...

Egyre inkább úgy érzem, hogy nagyon le vagyok maradva, és kezdek kifutni az időből?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Eddig csak egyszer volt barátom, az is már évekkel ezelőtt, azóta semmi. Egyre több, velem egyidős, vagy tőlem 1-2 évvel idősebb lánytól azt hallom, hogy eljegyezték őket, már az esküvőjüket, gyereküket tervezik.

Tudom, fiatal vagyok még, de ez már annyira aggaszt, hogy mások kezdenek révbe érni, felettem meg elszaladnak az évek, és semmi sincs...


2010. febr. 19. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Én 25 évesen vagyok ugyanígy - ne add fel, még az egész élet előtted van.
2010. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te törekedsz a boldogságra,akkor nagy baj nem lehet!Egyszer mindenki megkapja,ami jár neki,amit érdemel.
2010. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát 21 évesen még ne izgulj. És én inkább azt figyeltem meg, hogy inkább később kezdenek az emberek révbe jutni. Nekem rengeteg 25-28 éves barátnőm van, akinek nincs még kapcsolata. Tanulnak, dolgoznak, és tudják, hogy jönni fog. És hidd el, hogy nem jó 20 évesen, mondjuk az első szerelemhez hozzámenni. Az ilyen házasságok nagy része vállással végződik.

Legyél türelmes, ne görcsölj rá (azt megérzik a pasik), éld az életed, és jönni fog a herceg.

2010. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 25 vagyok és ugyan így érzem:)
2010. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy futottál ki! Én 23 vagyok, 5 éve van kapcsolatom, de még mindig nem érzem úgy, hogy szaladni kéne az anyakönyvvezető elé, vagy szülni. Mindennek eljön az ideje, semmit sem szabad sürgetni, mert annál később teljesül be / válik valóra. És ne aggód, aki ilyen fiatalon házasodik, annak vagy gyors válás, vagy rossz házasság lesz a vége. Legalábbis a statisztikák ezt igazolják. (Gondolom ez azért van így, mert korral bölcsebb lesz az ember, képes jó döntéseket hozni).
2010. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős koromban én is ott tartottam, ahol Te. Ne aggódj. Nekem 24 éves koromban jött el az igazi. Azóta is együtt vagyunk, összeházasodtunk és van egy gyönyörű kisfiunk :-) Most 30 éves vagyok.

Én 21 évesen léptem ki egy 16 hónapos kapcsolatból, aztán 24 éves koromig tulajdonképpen nem volt senkim (max. 1-2 hónapos próbálkozások).

2010. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csak 20 éves vagyok, de még csak egy párkapcsolatom volt, annak is már egy éve vége lett; és ismerek olyan lányt, aki 23 éves és még sose volt barátja. Szerintem még mindig jobb egy kicsit később, mint túl korán (mint pl. azok a 13-14 évesek, akik már nem szűzek).
2010. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves vagyok, és 2 éve ért véget egy 3,5 éves kapcsolatom. Azóta csak próbálkozások voltak, a leghosszabb 1 hónapig tartott. Mondjuk én már attól kezdek félni, hogy nem lesz senki elég jó nekem, mert jelentkezők akadnak bőven, de mindenkiben találok valami hibát. De várok még 1-2 évet az igazira, mert tudom, hogy eljön. :) De ha nem, akkor megalkuszom. ;) Szóval ilyen fiatalon ne aggódj semmiképpen. A legjobb barátnőm most lesz 27, kedves, csinos, okos lány, és még sosem volt kapcsolata! De nem parázik, mert tudja, hogy az ő ideje is eljön. Tegyél így te is! Ja, a barátnőim közül (akik az én korosztályom vagy idősebbek), nagyon sokan (szinte mindenki) egyedül vannak.
2010. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen még nem kell attól félned hogy elszaladnak az évek. Nekem kb. 20 éves koromig max fél éves kapcsolatom volt, szinte semmi más. Akkor lett egy haveri társaság. Egy ideig a legjobb haverok voltunk, buli minden. soha nem gondoltam volna, elkezdtünk járni. Már 28 éves vagyok. Ő lett a férjem. A mai napig boldogok vagyunk, 8 éve vagyunk együtt. De ha 23-24 évesen jön meg az igaz szerelem, akkor sem vagy elkésve semmiről. Még ilyentől nem kell félni. Én 24 évesen mentem férjhez, bár a mai napig nem bántam meg. Soha sem voltam az,hogy férjhez akarok menni. Egészen addig ameddig nem kérték meg a kezemet. De ha te később akkor sem maradsz le semmiről. Nem vagy elkésve, kicsúszva az időből meg pláne nem Ha 35 évesen írnád, az más. Eljön az a férfi, akivel majd együtt fogsz élni, előbb vagy utóbb. MÉg nincs késő, bőven van időd. 28N
2010. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Én 25 vagyok, és én már egyszer majdnem férjhez mentem... Később kiderült, h nagyon nagy hiba lett volna.

Anyukám szerint 30 éves koráig az ember fő feladata az, hogy jól kibulizza magát, hogy aztán amikor arra kerül a sor, akkor már maximálisan a családra tudjon koncentrálni és ne érezze úgy, hogy valamiről lemaradt. Mostmár egyre inkább úgy érzem, h igaza van.

Ne aggódj, használd ki ezt az időszakot, amikor még igazán szabad vagy és bármit megtehetsz. Még ráérsz...

2010. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!