Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs gyereke! Érzitek...

Akiknek nincs gyereke! Érzitek úgy néha, hogy le vagytok maradva másokhoz képest?

Figyelt kérdés
Mikor meghallom, hogy valakinek gyereke lesz, kicsit összerándul a gyomrom, hogy én még sehol sem vagyok hozzájuk képest, ráadásul még barátom sincsen. Most egy egy h*lye példa, de ahogy néztem a híreket meghallottam, hogy Beyoncénak gyereke lesz, vagy pl Dobó Kata is terhes stb. Szóval ilyenkor jut eszembe ilyesmi. És akkor elkezdem számolgatni, hogy bő 10 évvel idősebbek nálam, szóval van még időm, de akkoris kicsit ilyenkor bekattanok...
2011. aug. 29. 14:37
1 2 3
 1/21 Kései Sirató ***** válasza:

NEkem a bátyám érzi azt, hogy nagyon szeretne családot, gyerekeket, és hogy már előbb kellett volna így gondolkodnia, most érett meg igazán, pedig már 36, és sokat elért az életben, de eddig soha nem akarta magát lekötni.

Kívánom, hogy találd meg az igazit, és mielőbb összejöjjön a baba is! Sok sikert!

2011. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Meg azt is számolgatom, hogy XY mikor jött össze a pasijával, és hogy mennyi időm van még arra hogy megtaláljam azt akivel családom lehetne.


És akkor még mondhatnám azt is, hogy mindig azon agyalok hogy vajon fiú lesz-e a gyerekük vagy lány, mert ha lány akkor mégjobban irigy leszek, mert én is lányt akarok majd elsőnek. Nagyon beteges vagyok? Tényleg már kezdem magam egy idiótának érezni.....

2011. aug. 29. 14:41
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem érzem úgy. Versengés miatt ugyan nem szülnék a semmire.
2011. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Néha, egy pillanatra. Aztán eszembe jut a kollégák/ismerősök rossz kedve, amikor beteg a gyerek, amikor mesélik, hogy mennyi gond van az iskolában, a kétségeik, hogy vajon jól nevelik-e a gyereket, vajon jó ember lesz-e belőlük... Na ilyenkor hálát adok az Istennek, hogy nincs gyerekem! :) (és nem is lesz)
2011. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

ahham én 20 éves vagyok (tudom fiatal), és így érzem. bár még nem is vagyok biztos benne, hogy valaha szeretnék gyereket! :O de még is. furcsa.

és nem versengés miatt, de azt gondolom, gyerekkel (is) szép lenne az élet. csak nekem még nincs meg hozzá, ami kell.. (nem pénzre gondolok.. :) )

2011. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell kapkodnod, mindenkinek megvan a saját ritmusa. Nem egy emberről hallottam, h x évig egyedül volt, vagy épp akkor lépett ki egy több éves kapcsolatból, hirtelen megismerkedett valakivel, gyors lagzi, és jött is a gyerek..Én pl. nem akarok gyereket, társadalmi elvárásból meg pláne nem szülnék. Majd ha úgy érzem, hogy el tudom tartani (és itt nem a pelusra gondolok meg a bébiételre, hanem h lesz az a gyerek 20 éves is és nem akarom kitenni az utcára, vagy hogy munkanélküli legyen a szüleivel együtt), majd ha úgy látom hogy be tudom iratni egy suliba ahol nem ő lesz a kisebbség ellen már-már kisebb számban (ha érted), meg ha látom, hogy ennek a korrupt országnak van jövője, akkor majd szülök. De amíg a saját magam boldogulása is kérdésés, addig nem kell gyerek, mert nem boldogságot hozna, hanem csak púp lenne a nyakamon. Nah most nem kell engem lehúrrogni, aranyos egy gyerek, de Orbánnak, meg a sok c. közé nem szülök. Értelmetlen. Azért hogy majd 10 év múlva verjék a c.gyerekek, inkább nem (mert azok sajna születnek folyamatosan, és jajj nekünk ha azok a kis retkek 20 évesek lesznek). Szóval egy putri lesz ez az ország...
2011. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Az az igazság, hogy mikor a nővéremnek gyereke született, én 16 éves voltam és teljesen oda lettem egy kisbabáért. És ez azóta bennem van. Eleve szeretek a gyerekekkel foglalkozni, gondoltam rá hogy óvónő leszek, ha meg kisbabás anyukákat látok nem bírok úgy elmenni mellettük hog yne nézzem meg vagy ne mosolyogjak rájuk.

2011. aug. 29. 14:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak 22 vagyok, még nem vagyok lemaradva, ugyanakkor érettebbnek érzem magam jóval a koromnál és emiatt mégis úgy érzem, mintha le lennék maradva... na, ez most értelmes, de ezt érzem.

Én is irigykedek, ha hallom vkiről, hogy babát vár...

2011. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

14:44 igazad van a c-kkel kapcsolatban, de azért ne szüljünk mert mi van ha 20-25 év múlva a gyerekünket bántani fogja egy olyan?

De persze igaz, hogy eléggé elszaporodtak, és nem lehet velük kezdeni semmit sajnos...Mikor egy 20-22 éves lányon már 2 gyerek lóg, a 40 év körülinek meg 7-8 gyereke van.

Na de ez már más kérdés.

2011. aug. 29. 14:49
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Fejezzétek már be a cigányozást, ti sem vagytok különbek.
2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!