Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs gyereke! Érzitek...

Akiknek nincs gyereke! Érzitek úgy néha, hogy le vagytok maradva másokhoz képest?

Figyelt kérdés
Mikor meghallom, hogy valakinek gyereke lesz, kicsit összerándul a gyomrom, hogy én még sehol sem vagyok hozzájuk képest, ráadásul még barátom sincsen. Most egy egy h*lye példa, de ahogy néztem a híreket meghallottam, hogy Beyoncénak gyereke lesz, vagy pl Dobó Kata is terhes stb. Szóval ilyenkor jut eszembe ilyesmi. És akkor elkezdem számolgatni, hogy bő 10 évvel idősebbek nálam, szóval van még időm, de akkoris kicsit ilyenkor bekattanok...
2011. aug. 29. 14:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Előttem szólónak üzenem, miért nem lennék különb??? Mikor lediplomáztam, dolgozok, emellett otthon főzök-mosok-takarítok, fürdök minden nap, rendes vagyok és jólnevelt, bő a szókincsem...Annyira bánt, ahogy cigányok nem érzik, hogy ők mennyivel lentebb vannak a magyarokhoz képest. Nem veszik észre, hogy büdösek, koszosak, zsíros a hajuk, és nem ez a normális? Vagy hogy köpködik az utcán a szotyit és trágárul beszélnek? dolgozni meg sosem szerettek, meg amit csinálnak is, nincs benne köszönet.Ha van pénz, élnek mint Marci Hevesen, ha nincs meg tudnak kéregetni, s ha nem adsz, jön az anyázás. Könyörgöm. Hadd érezzem már különbnek magam. És gyerekvállalás terén inkább a minőségre kellene törekedni, mint a mennyiségre. Mert 3 cigánypulya nem tesz ki 1 értelmes művelt gyereket, és ez látszik az öltözködésén, a viselkedésén, az eszén!áááááá megbolondulok...még én érezzem sz**ul magam, mert rendes ember vagyok.
2011. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nem. 26 éves vagyok, 2 éve férjnél. az ismeretségi körömben sok tőlem fiatalabb, hajadonként is már szült vagy éppen babát vár. mégsem érzem azt, hogy le lennék maradva.
2011. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Én is különbnek érzem magam. Szerintem elég nagy különbség van. Állíts mellém egy cigányaszzonyt, és szerintem egyből fog látszani, hogy különb vagyok-e.
2011. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azért érzed, mert szeretnél már babát. Amíg nem akartam fel se tűnt, vagy egy másodperc alatt át ment rajtam ha valaki terhes lett. De mikor én is szerettem volna, már a sárga irigység elfogott, ha valaki akár terhes nacit vett a CundA-ban. A cigányokra visszatérve, képzeld iskolát végeztem, 10 évet dolgoztam, saját egzisztenciára szültem 1 gyereket. És azt se tudom, hol lehetne segélyt kérni, mert meg se fordul a fejemben.
2011. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az élet nem verseny. Ha meg gyereket akarsz, vállalj, ne pedig irigykedj.
2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És ha nincs párja, vagy nem jön össze. Mi két évig próbálkoztunk.
2011. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egy időben én is kattogtam ezen, de rájöttem, hogy semmi értelme. Ráadásul nekem akkor még komoly kapcsolatom is volt. Most már csak saját magamnak akarok megfelelni, nem azon görcsölni, hogy jaj, a szomszédnak meg a volt osztálytársnak már gyereke van. Nekem így jó, ahogy most van. Tudom, hogy egyszer megtalálom az igazit és gyerekem is lesz. Gondolkozz te is így.


25 N

2011. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne érezd magad lemaradva :) Én 23 vagyok, nemrég lettem túl egy többéves kapcsolaton (ami előtt szintén egy többéves kapcsolatom volt...), és azt hittem, bele fogok őrülni az egyedüllétbe. Hát nem :D Élvezem, hogy nem kell senkihez igazodni, hogy azt csinálhatok, amit akarok, ha egy buliban odajön hozzám egy srác, nyugodtan dumálhatok vele és nem kell lekoptatni azonnal. És végre véghezvihetem azokat a dolgokat, amiket kapcsolat mellett nem is akartam annyira.

Szóval most ott tartok, hogy iszonyat messze áll tőlem nem csak a házasság meg a gyerek, hanem egyáltalán az, hogy legyen valakim :D Tökre ráérek még, szerintem. Engem kifejezetten irritál, hogy egy csomó évfolyamtársam mostanában házasodik, gondolom gyerek is lesz majd lassan. Hát ők tudják...

A lényeg, hogy ne csinálj olyat, amit csak azért tennél, mert mások is úgy csinálják. Tedd azt, amit Te érzel, ami neked jó!

2011. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29 éves nő vagyok, engem nem zavar hogy nincs, sőt...kifejezetten félek ettől a dologtól.
2011. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
43%

Bár még csak 21 vagyok (pár héten belül 22) de körülöttem a nálam idősebbek és fiatalabbak is szinte már szültek. Nem érzem magam lemaradva. Többségüknek nincs megalapozva az élete, nekem, ha minden jól megy lesz alap, mert tanulok és még fogok is, dolgozni is szeretnék előtte. Párom van már, több, mint 5 éve, de felelőtlenség lenne bevállalni egy gyereket, amíg a semmibe menne.

21/L

2011. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!