Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs gyereke! Érzitek...

Akiknek nincs gyereke! Érzitek úgy néha, hogy le vagytok maradva másokhoz képest?

Figyelt kérdés
Mikor meghallom, hogy valakinek gyereke lesz, kicsit összerándul a gyomrom, hogy én még sehol sem vagyok hozzájuk képest, ráadásul még barátom sincsen. Most egy egy h*lye példa, de ahogy néztem a híreket meghallottam, hogy Beyoncénak gyereke lesz, vagy pl Dobó Kata is terhes stb. Szóval ilyenkor jut eszembe ilyesmi. És akkor elkezdem számolgatni, hogy bő 10 évvel idősebbek nálam, szóval van még időm, de akkoris kicsit ilyenkor bekattanok...
2011. aug. 29. 14:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Anyagilag el tudnád tartani azt a gyereket nem csak egy gügyögő kisbabát kapsz tényleg sokat kéne gyerekkel foglalkoznod hogy lásd az árnyékos oldalt is mert sajna az is vele jár.
2011. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!