Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van gyereke, miért...

Akinek van gyereke, miért nézi le azokat, akiknek nincs?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Már megint ez a baromság, honnan veszitek, hogy lenéznek titeket? Nekem eszembe nem jutna. Szülni majdnem mindenki tud, ez nem valami nagy dolog.Mindkét oldalnak van pozitív és negatív oldala.
2011. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Bírom az ilyen általánosításokat.


Akkor én megkérdezem, hogy akinek nincs gyereke azt miért hiszi azt ,hogy lenézik azok akiknek van gyereke.

2011. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Honnan veszem? Azoktól akiknek van, és nagyon lenézően tudnak beszélni azokról akiknek nincs, annak ellenére, hogy nem ismerik a hátteret, hogy miért nincs! Nem is akar, akar de nem jön össze, vagy volt, de meghalt!
2011. okt. 7. 20:21
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Mert,amikor megkérdezik,hogy van e gyereked,és azt mondod nincs akkor sajnálkozva néznek rád,mintha valami bajod,betegséged lenne.Sajna 30 évesen ezt mindennap eljátszom.
2011. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Akkor egyszerűen azt kell mondani, hogy annyira eseménydús az életetek, hogy most nem fér bele.De emiatt nem lehet lenézni senkit, nekem eszembe nem jutna.
2011. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
egy bizonyos kor után tényleg furcsán néznek az emberre ha nincs gyereke, pláne falun vagy kisvárosban. én egy kisvárosból származom eredetileg már jópár éve külföldön élek egy nagyvárosban, stabil párkapcsolatban, boldogan. 30éves vagyok és ha hazalátogatok mindenkitől csak azt hallom hogy miért nincs gyerek, kéne mert kifutok az időből stb... nem biztos hogy lenézés inkább valami lesajnálás vagy nem is tudom
2011. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Rossz közegben mozogsz.Sem én,sem pedig még nagyon sok anyuka nem nézzük le a gyermekteleneket.Szíve joga,ha esetleg nem akar szülni,és magánügye,ha nem sikerül.
2011. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez butaság.

Miért néznének le? Nem is értem, vadidegen emberek véleménye ennyire fontos? Aki pedig ismer, az bizonyára tudja, hogy miért nincs, vagy miért nem akarsz.

Ha meg is kérdeztem valakitől, hogy miért nincs gyereke, az értelmesen elmondta az indokait és pont. Ha egy szimpatikus személyiség, biztos nem ez fog dönteni a kapcsolatunk további sorsáról.

2011. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj,hogy amikor esetleg megkérdezik,miért nincs és azt mondom,hogy az anyagi vonzata miatt,akkor mindig azt a választ kapom,hogy majd lesz valahogy.Az esetek 90%-ban.Én szeretnék fix anyagi körülményeket,azért megyünk,dolgozunk,és ha úgy gondoljuk,hogy meg tudunk mindent adni neki,akkor jöhet.Ha 40évesen fogok szülni akkor akkor fogok.A rokonaim is folyton ezzel "zaklatnak",már megkérdezték,hogy beteg vagyok?Szerintetek milyen érzés?Nem értik meg.hogy ebben az anyagi helyzetben nem szeretnék,nem értik meg az érveinket,mert majd lesz valahogy.
2011. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
De ez nem lenézés, csak másképp gondolkodnak.Én már ezért nem kérdezek, mert személyes támadásnak veszik.
2011. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!