Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van már gyereke...

Akiknek van már gyereke azokhoz szólna a kérdésem?

Figyelt kérdés

Mikor még nem voltatok várandósak (vagy ha azok voltatok, de az elején) akkor ti érzetétek, hogy milyen nemű gyereketek lesz?


Mert az egyik tv műsorban láttam, hogy jósoltak valakinek, hogy hány gyereke lesz, és milyen nemű. És a jósnő mondta, hogy 2 fiút lát. Erre a jóslás alanya mondta hogy ő csak fiút tud elképzelni magának, és kettőt szeretne. Erre mondta a jósnő, hogy azért csak azt tud elképzelni, mert ő érzi belülről, hogy mik lesznek majd. Tehát végülis ez anyai ösztön.


Én pl nem vagyok nagy pasizós, eddig csak 1 barátom volt. Már a családtól hallom, hogy nem bíznak benne, hogy valaha is lesz gyerekem, férjem meg végképp nem. De én mégis érzem belül, hogy valamikor lesz.

Ez hülyeség?


19/L


2010. ápr. 10. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, ha igazán érzed, én is érzem, de annyira sok akadály zúdul rám, hogy jelenleg csak egy pislákoló fény, de azért érzem, hogy valamikor ő itt lesz velem. Viszont anyu akkor vagy nem figyelt eléggé, vagy el volt nyomva a megérzése, de öcsémnél nem érezte, hogy fiú lesz, az orvosok is lányt mondtak, már a neve is megvolt (Bettina), felszerelkeztek csupa lányruhácskával, egyetlen rokon bácsi mondta, hogy "még kinőhet neki", és a születésekor kellett kapkodni, mert kiderült, hogy fiú. Én lány lettem, velem minden egyértelmű volt, öcsém meg behúzta fülét-farkát...
2010. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez érdekes dolog amúgy, mert mikor engem várt anyum, akkor ő is érezte, hogy lány leszek. Pedig akkoriban még nem volt olyan fejlett a technika mint manapság. Mégis tudta hogy lánya lesz, és fiú neven nem is gondolkozott. Meg mindig azt mondta, hogy neki csak lánya lehet. :)
2010. ápr. 10. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is úgy éreztem, csak lányom lehet.

Mikor terhes lettem, éreztem, megálmodtam, hogy fiú, az is lett:)

2010. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Én mindhárom gyerekemet "megéreztem " és rengeteg dolog van amit megérzek ( ha nem folytanánk el magunkba a megérzéseinket sokkal több dolgot "éreznénk" .
2010. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudtam (éreztem), hogy lányom lesz. Pedig elsőnek fiút szerettünk volna, mégis tudtam, hogy nem az lesz. Azért nem mertem csak rózsaszínt venni :), de 95 %-ra éreztem...:) Az is lesz. Nemsokára szeretnénk tesót és már most úgy érzem, h ő is lányka lesz. Mondjuk, most azt is szeretnénk, úgyhogy lehet, h megtréfál a sors... :)
2010. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, és te sem vagy hülye. Én már azelőtt éreztem az első és a második gyerkőccel is, hogy lány lesz, hogy pozitív lett volna a teszt.
2010. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy éreztem, hogy sosem megyek férjhez, sosem lesz gyerekem. Erre férjnél vagyok és a jövő hónapban születik a 2. lányunk. Viszont éreztem hogy lányok, mindkettőnél és a születési súlyukkal is álmodtam. Az elsőnél bejött a 2.-at majd lájuk a következő hónapban.


28/N

2010. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam, hogy fiam lesz.
2010. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!