Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Azokhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azokhoz szól a kérdésem, akiknek elváltak a szülei! Bővebben lent

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim. Édesanyámmal maradtam. Édesapámmal sosem volt jó a kapcsolatunk. "Majd ha segítesz, én is segítek" típusú ember. Nem igazán tudom, hogy ha majd találkozunk mit mondjak neki vagy telefonba... Tudom, hogy most kicsit kétértelmű, merthogy rossz a kapcsolatunk... De túl lelkis vagyok ahhoz, hogy ne keressem majd fel...

Hasonló szituban lévők véleményére lennék kíváncsi!


2010. márc. 29. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem pontosan értem a kérdésedet! Azt akarod megtudni hogy miről beszélgessetek majd? Nekem elváltak a szüleim de eleinte nekünk sem volt jó a kapcsolatunk.
2010. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is pontosan ez a helyzet!

Én felhívtam,és megmondtam neki,hogy szeretnék vele találkozni,elvégre az édesapám.Beszélgettünk,és sokkal jobban elvoltunk,ment eddig bármikor.Jobban megnyílt nekem,több mindenbe beavatott.Kérdezd meg hogy van,mi újság vele,és ha látja,hogy érdeklődsz afelől,hogy van,akkor kapcsol,hogy nem is vagy te rossz ember,és másképp fog veled viselkedni.De jó lenne tudni a korodat,és a nemedet.

2010. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű. Az én apám se tudta amíg tini voltam, hogyan szóljon hozzám, miről beszélgessen ha vele vagyok, ezért alig találkoztunk. Mostanra (23 évesen) ez annyiban változott, hogy kezd nyíltabban beszélni velem, így már egész jókat dumálunk azon ritka alkalmakkor amikor mégis találkozunk. Ne félj, az idő, és főleg a nyitottságra való érettség javítani fog a szitun. Peace
2010. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!