Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknek elváltak a szülei:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek elváltak a szülei: Kinél maradtatok?

Figyelt kérdés

Az én szüleim is válnak 16 év után :( Nagyon rossz látni hogy mindig mindenen szinte veszekednek. Ha tényleg elválnak, akkor anyummal szeretnék maradni, mert úgy érzem hosszú távon ő képes gondoskodni rólunk. Tudom apa is fel tudna nevelni de mindenképpen ragaszkodom anyához. Attól félek, hogy apa el akar majd venni anyától minket (van egy húgom). Szerintetek ebben a helyzetben mi a teendő?

16/L


2010. aug. 18. 13:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Te elég idős vagy, szerintem meg fognak kérdezni. A kicsi gyerekeket meg alapból az anyának szokták ítélni, nagyon gondatlannak kell lennie ahhoz, hogy az apa kapja a gyerekeket. Szóval ne aggódj! Én 9 éves voltam, nem kérdeztek meg, automatikusan az anyukámhoz kerültem.
2010. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
anyával, nekem nem volt választásom, fel se merült senkiben, hogy ne így legyen... nem tudom, miért...
2010. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

téged már behívnak majd a bíróságra és megkérdeznek.

ha anyukád mellett döntesz,akkor nem hinném,hogy a húgod apudhoz kerülne,mert testvéreket csak ritka esetben szoktak szétválasztani (:

2010. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én szüleim is elváltak,mert megromlott a házasságuk,állandó volt a vita és az okoskodás.Ennek ellenére teljesen békében váltak el,én ekkor 13 éves voltam. Úgy állapodtak meg,hogy mivel apu csalta meg előtte anyut,neki kell elmennie...ő kapott asszem 1 millát,anyu megkapta a házat,telket és minden maradt itt,cserébe apunak nem kell gyerektartást fizetnie és akkor találkozok vele amikor kedvünk tartja.Ugye a ház egyik fele anyué volt,a másik az övé,az ő részét pedig rám íratta.Egyértelmű volt tehát,hogy én maradok a megszokott környezetben anyuval.Én ennek örültem végülis=)

Utána apuval ugyan úgy minden nap találkoztam(ő vitt haza suliból,vitt vásárolni,sétálni,moziba...)vagy ha sokáig dolgozott akkor is minden nap beszéltünk,és ez így van most is.Minden nap felhív,vagy kijön hozzánk az öcsémmel(aki azóta született a mostani élettársától)akit nagyon bírok=) tehát SOKKAL jobb így ,hogy elváltak,mer amíg velünk élt nem volt ilyen jó apa.

2010. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ!
2010. aug. 18. 13:50
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Bár nincs erre semmilyen jogszabály, de ha mindkét szülő szeretné a gyereket és jók is a körülmények, az anyához kerülnek... Téged behívnak tanuskodni, ott elmondhatod hogy anyukádhoz akarsz menni(ezt apukád hallani fogja, de ennyi kellemetlenséget el kell viselni). Ha szétköltöznek, menjetek anyukádhoz, még a per előtt, akkor már csak emiatt is ott maradhattok majd.
2010. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
én anyámmal maradtam. de én 1 éves voltam mikor váltak.
2010. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Én is anyával maradtam egyértelműen!
2010. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 llolyd válasza:
100%
Én például apámmal maradtam
2010. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam, apával maradtam, öcsém 11 volt, anyával ment


25/L

2010. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!