Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy viselted, hogy elváltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselted, hogy elváltak a szüleid?

Figyelt kérdés

Hogy viselted?Kinél maradtál?A másik féllel is tartod a kapcsolatot?Milyen a viszonyod az új partnerekkel(hogyha vannak)? stb.. :)

Nekem most válnak a szüleim.Az első hónapokban nagyon nehezen viseltem,sokat sírtam és nem is tanultam olyan jól.

14/L


2011. aug. 4. 22:42
 1/8 anonim válasza:
Szörnyen. Depressziós lettem, egész nap csak néztem ki a fejemből és azt se tudtam mi van.. Apámnál maradtam, de természetesen rendszeresen megyek anyámhoz (és vele együtt nővéremhez) is. Anyám új partnerével semmi bajom, nagyon jól kijövünk, ellenben apám nőjével egyáltalán nem... Szóval kitartás, nehéz lesz, én elrontottam mindent akkor.. Ez volt 4 éve..
2011. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hány éves voltál? fiú vagy vagy lány?

sajnálom :(

2011. aug. 4. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 4 éve váltak, először fura volt, anyával maradtam ahogy a legtöbben, bár engem erről senki sem kérdezett meg, de jobb is mert a szülők közt választást várni egy gyerektől nagy parasztság. Nyugi, az első házasságok nagyrésze válással végződik, de ez téged ne zavarjon, nézd a jó oldalát is.
2011. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Első vagyok, 13 voltam, fiú vagyok.
2011. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én második, 16 éves fiú
2011. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 5 éves voltam, mikor elváltak. Eleinte nagyon nehéz volt, főleg, hogy ideoda cikáztunk a nővéremmel a két szülő között. Anyukám ivott ráadásul, és olyankor tiszta dili volt, plusz sikerült egy idióta pasit összeszednie. Végül 8 éves koromban átköltöztünk apuhoz, és nála nőttünk fel. Szeretem anyukámat, de apuval sokkal sokkal jobb volt. Semmit nem csinálnék másképp. Apu feltette az életét ránk, nem hozott haza nőket, rengeteget volt otthon és nagyon jól éltünk. Mindenünk megvolt, és a mai napig támogat minket. Így merem állítani, hogy nekem jutott a világ legjobb apucija! :) Sokszor rám tört az anyahiány, de egyszerűen ő nem az az anyatípus, akire általában szükség van, így bőségesen elég volt a hétvégi találka vele.
2011. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 éves voltam, most 14/L, mint te. Nehéz volt, mert nem volt előzménye, sosem láttam őket veszekedni és nem is volt köztük feszültség, pontosan tudom, anyukám mondta. Sokat sírtam akkoriban, aztán megszoktam. Mindkettőjüknél van szobám, hol itt vagyok, hol ott. Apukámnak azóta 3 barátnője volt, az 1.-t nem bírtam, a 2.-at eleinte igen, de később a csaj féltékeny volt rám és mindenkire, aki közel állt az apukámhoz. A 3. barátnője volt a legjobb fej, kicsit emlékeztetett a stílusa anyukáméra, gondolom apukám ezért is szakított vele. De nem annyira félek attól, ha apukámnak olyan barátnője van, akit nem bírok, mert az nem marad sokáig.
2011. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4 éves voltam, amikor elváltak, nem nagyon emlékszem rá. Apának ítéltek. Azt mesélték, hogy amikor Anyu jött értem, nem akartam elmenni vele, aztán amikor meg hozott vissza, akkor nem akartam Apánál maradni...

Szeretem mindkettőjüket, mindketten újraházasodtak, féltesóim is vannak mind a két oldalról, akiket szintén imádok. Biztos voltak más partnereik is, még az új házasságok előtt, de én sosem ismertem őket.

Viszont, sajnos valószínűleg emiatt, rettentően félek attól, hogy valaki elhagy. Borzasztóan ragaszkodom azokhoz, akiket szeretek és ez sok problémát okoz a kapcsolataimban. :(

Kedves Kérdező, kitartást és sok erőt kívánok Neked, idővel jobb lesz.

23L

2011. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!