Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknek elváltak a szülei:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek elváltak a szülei: Kinél maradtatok?

Figyelt kérdés

Az én szüleim is válnak 16 év után :( Nagyon rossz látni hogy mindig mindenen szinte veszekednek. Ha tényleg elválnak, akkor anyummal szeretnék maradni, mert úgy érzem hosszú távon ő képes gondoskodni rólunk. Tudom apa is fel tudna nevelni de mindenképpen ragaszkodom anyához. Attól félek, hogy apa el akar majd venni anyától minket (van egy húgom). Szerintetek ebben a helyzetben mi a teendő?

16/L


2010. aug. 18. 13:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
anya 19/L
2010. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
anya 16L
2010. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
anya.
2010. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Doriiisss ***** válasza:
apa 17/l
2010. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én 10 éves voltam,mikor szüleim váltak,és én Anyámmal mentem,tesóm meg Apámnál maradt,de 5 év után visszamentem Apámhoz ,mert Anyám élettársa mindig ütött vert részegen,és már betelt nálam a pohár!!!
2010. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

apunál maradtam.14 voltam

27/L

2010. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Anyukámnál, a szüleim eleve így egyeztek meg, hiszen anyu maradt az addig közös lakásban. Amúgy én is 16 voltam akkor, nekem egyértelmű volt, hogy ott maradok, hiszen az volt az én megszokott otthonom. Apukámmal úgyis annyit találkoztam/találkozom, amennyit akarok, bármikor, amikor apu ráér, szóval ez nekem egyáltalán nem volt problémás. Meg a szüleimnek sem, nem volt belőle vita, hogy kinek mikor van az ideje meg ilyenek. Amíg otthon laktam, addig apu is bármikor feljöhetett hozzám meg öcsémhez.
2010. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim nem váltak el,de én egyértelműen anyámmal maradnék,mert apámat nagyon nem bírom,alkoholista,bunkó..:@:/
2010. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
12 voltam, anyával maradtam. egyértelmű volt számomra. nem is kérdeztek, a bátyám aput választotta én meg anyut. megegyezés kérdése. a gyerek akarata is sokat számít. hacsak nincs valamelyik szülővel óriási gond.
2010. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

nekem anyumék nem váltak el csak külön élnek (vagyis apám elment egy másik nőhöz) de én akkor voltam 3 éves és van 2 nővérem ( 9, 15 évesek) és mi mind anyumnál maradtunk.

de nekem így jobb is szerintem mert ahogy ismerem azt a nőt ahova apám ment...


16/L

2010. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!