Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknek elváltak a szülei:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek elváltak a szülei: Kinél maradtatok?

Figyelt kérdés

Az én szüleim is válnak 16 év után :( Nagyon rossz látni hogy mindig mindenen szinte veszekednek. Ha tényleg elválnak, akkor anyummal szeretnék maradni, mert úgy érzem hosszú távon ő képes gondoskodni rólunk. Tudom apa is fel tudna nevelni de mindenképpen ragaszkodom anyához. Attól félek, hogy apa el akar majd venni anyától minket (van egy húgom). Szerintetek ebben a helyzetben mi a teendő?

16/L


2010. aug. 18. 13:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én 3 éves voltam, anyummal maradtam. :)
2010. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én is 3 éves voltam de sajnos anyámmal maradtam tönkretette az életemet majd 17 évesen kidobott az utcára,majd 18 évesen kerültem apámhoz.Jó buli volt.
2010. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
én anyámmal maradtam, 6 éves voltam. nővérem akkor 12 éves volt és ő is anyával maradt.
2010. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam. Anyával maradtam. Megkérdeznek Téged is, engem is megkérdeztek.
2010. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

5 voltam és anyánál maradtam, pedig ment a harc értem :) de szerencsére megnyugodtak s tök jó fejek egymással is.

23/L

2010. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem beszélj apukáddal, hogy anyukáddal szeretnél maradni, de azt is szeretnéd, hogy vele is sokat találkozz (nem tudom milyen apukáddal a viszonyod, ha esetleg nem jó, akkor is mond azt, hogy sokat szeretnél vele találkozni, hétvégente, vagy ahogy sikerül, jól fog esni neki). Szerintem ha őszintén megbeszéled vele, megfogja érteni.
2010. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
14 vagy 15 éves voltam (összefolyt már pontosan mi mikor történt), szüleim kérdezték, kivel akarok maradni. nem tudtam /akartam választani, meg a bíróságra se akartam bemenni, közös megállapodással édesanyámhoz kerültem. Itt azóta elég nyomasztó a légkör ( egyszerűen nem bírom őt (meg a barátját) elviselni, a jelenléte(tük) is zavar). Apum pedig rendszeresen anyum ellen beszél, de ő legalább abból a kevés pénzéből is ad, amije van, míg anyum barátja tele van lével és ezt innen nem annyira érzem... de ezt nem részletezném. Az egészet azért írtam le, mert erősen fontolom, hogy ha betöltöm a 18-at, átmegyek lakni apumhoz. 17/f
2010. aug. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%

Váláskor a bíróság hazánkban mindig az anyának "adja" a gyereket/gyerekeket. Én így tudom.


Én anyámnál maradtam.

2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2010. aug. 19. 16:09
 30/30 anonim ***** válasza:

ez a "mindig" így nem igaz már..hála az istennek/bíróságnak.

Az én esetemben /F/ semmihez nem ragaszkodtam , de a 9 éves fiam egy hónap múlva , a 13 éves két hónap múlva maguktól hozzám jöttek/költöztek . Pedig én aztán tuti hogy nem tudok gyereket nevelni , nejem szerint "túl liberális" vagyok . Ágált is beadványaiban a bíróságon hogy a gyerekeket nála helyezzék el. A bíróság pszichológust rendelt ki, mindannyiunkat behívtak tesztre , beszélgetésre . Ott az jött ki , hogy ebben a helyzetben nálam szerencsésebb a gyerekek elhelyezése. A nejem beadványában a bírósági pszichológus véleményeit is megkifogásolta . A per 2005 óta tart , és egészen eddig egyetlen egy beadványt sem "gyártottam" , úgy hogy a folyamatos beadványai miatt még mindig nem választottak el bennünket, pedig 2010- írunk .Okt-ben lesz a köv. tárgyalás . Ennyit röviden és dióhéjban .

2010. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!